Zapraszamy na Kongres Modern Warehouse!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie dla wszystkich dla praktyków związanych z branżą logistyki i magazynowania – Kongres Modern Warehouse. Organizowane przez czasopismo Nowoczesny Magazyn wydarzenie od lat stanowi miejsce spotkań ekspertów i tych, którzy na co dzień zarządzają magazynami i logistyką. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie nowości. Jako partner wydarzenia przygotowaliśmy dla uczestników interaktywne stoisko, na którym każdy z uczestników będzie mógł przetestować inteligentne systemy zarządzania magazynem oraz nowoczesny sprzęt magazynowy.

 

kongres modern warehouse

 

Praktyczna dawka wiedzy

Magazyn magazynowi nie równy… dlatego organizatorzy podzielili tegoroczną edycję na 2 główne bloki tematyczne. Pierwszy z nich dotyczył będzie problemów i wyzwań związanych z zarządzaniem magazynem przyprodukcyjnym. Prelegenci poruszą tematy związane z zaopatrzeniem produkcji w surowce oraz przedstawią case study firm z branży przemysłowej. W tej części tematycznej nie zabraknie moderowanych dyskusji. W jednej z nich wystąpi nasz przedstawiciel, Jakub Czyżkowski, który wraz z ekspertami na warsztat weźmie temat: Zdigitalizowane zarządzanie magazynem – realne potrzeby użytkowników w zderzeniu z możliwościami oprogramowania.

Drugi blok tematyczny Kongresu będzie dotyczył zarządzania centami dystrybucji. Praktycy opowiedzą o projektach realizowanych w magazynach dystrybucyjnych, charakterystycznych dla nich procesach oraz trendach, jakie dyktują w tym zakresie nowoczesne technologie.

Nowość: sesja mastermind

Każdy, kto na Kongresie będzie poszukiwał odpowiedzi na konkretny trapiący go problem, będzie mógł je znaleźć podczas dyskusji Mastermind. Panele dyskusyjne zakładają wspólne z ekspertami omawianie poszczególnych wyzwań oraz niesieniu wspólnej pomocy, udzielaniu rad, wskazówek i dzieleniu się biznesowym doświadczeniem.

Obszary zarządzania magazynami, które zostaną omówione przy stolikach tematycznych:

  • automatyka magazynowa,
  • inwestycje w obiekty magazynowe,
  • magazynowanie on-demand,
  • magazynowe IT,
  • znakowanie i śledzenie towarów,
  • technika magazynowa i transport wewnętrzny,
  • kadra magazynowa,
  • fulfillment,
  • free your mind – wolny stolik, dla praktyków, którzy chcą się ze sobą spotkać na wspólnej rozmowie w większym gronie.

 

Przyjęcie, kompletacja i wydanie… na żywo!

Od kilku lat Kongres Modern Warehouse jest dla nas stałym punktem na listopadowej mapie wydarzeń. Chętnie spotykamy się z ekspertami i praktykami, aby wymienić się wiedzą i inspiracjami dotyczącymi aktualnych wyzwań, z którymi spotykamy się w magazynach. W tym roku postanowiliśmy nie ograniczać się wyłącznie do dyskusji i dać uczestnikom Kongresu praktyczne rozwiązania dosłownie… do ręki! Na naszym stoisku znajdzie się sprzęt magazynowy, w tym mini-wózek widłowy, pojemniki służące do kompletacji, mobilne urządzenia typu Hand-held, wyposażone w system WMS w 2 technologiach – wszystko po to, aby umożliwić uczestnikom wydarzenia przeniesienie się do wirtualnego magazynu i sprawdzenie w akcji możliwości, jakie dają inteligentne rozwiązania WMS zaprojektowane przez architektów Sente. Nowoczesny sprzęt magazynowy, który dostępny będzie na stoisku, dostarczy nasz Partner, firma Kreski.

 

 

Powrót do listy artykułów