Zaproszenie na webinar: Czy i kiedy warto uruchamiać kolejne spółki? – spotkanie z doradcą podatkowym z TaxAGroup

W jaki sposób optymalizować bezpieczeństwo biznesowe organizacji wielospółkowych? Kiedy warto uruchamiać nowe spółki, a kiedy dokonywać przekształcenia? Jakie ryzyka się z tym wiążą?

Na te i wiele innych pytań związanych z prawnymi i podatkowymi aspektami uruchamiania kolejnych spółek przedsiębiorstwa odpowie ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup – podczas webinaru, który odbędzie się już 20 września o godzinie 11:00.

Doradca podatkowy odpowie na pytania związane z organizacjami wielospółkowymi

Koncentrowanie całego majątku w jednej spółce powoduje, że w przypadku problemów w biznesie, może dojść do utraty wszystkiego. Problem ten znika, w przypadku podziału na kilka spółek – choć jednocześnie pojawia się wówczas dużo innych wyzwań. To jednak niejedyna korzyść związana z przekształceniem w organizację wielospółkową. Co jeszcze przemawia za uruchamianiem kolejnych podmiotów? Jakie parametry wziąć pod uwagę, aby zdecydować, jaka forma prawna będzie najlepszym wyborem? W celu udzielenia odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą prawnych i podatkowych aspektów organizacji wielospółkowych 20 września o godzinie 11:00 podzieli się:

Monika Mucha 
Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Zarejestruj się na webinar >>  https://sente.clickmeeting.com/webinar-czy-i-kiedy-warto-uruchamiac-kolejne-spolki-/register

Powrót do listy artykułów