Zwinne wdrożenie w kluczowym obszarze

Kontrola nad finansami i księgowością to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Obszar ten ma dla firm znaczenie strategiczne, dlatego zarządzanie nim w sposób właściwy jest tak ważne. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę przedstawiciele firmy Mal-Pol, poszukując rozwiązania do zarządzania finansami i księgowością.

Mal-Pol to drukarnia specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Funkcjonuje na rynku od 1993 roku, stale rozwijając swoją działalność m. in. rozszerzając park maszynowy oraz tworząc profesjonalne studio graficzne.

Wdrożenia Sente w dziale finansowym i księgowym – system wspomagający

Firma poszukiwała partnera, który nie tylko zaprojektuje sprawnie funkcjonujące rozwiązanie, ale przede wszystkim dostosuje je do specyfiki jej działania. Zaproponowaliśmy realizację projektu w metodyce zwinnej, która umożliwia bieżące dostosowywanie założeń projektu do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasza propozycja została pozytywnie odebrana przez firmę Mal-Pol, więc przystąpiliśmy do realizacji projektu.

Pracownicy firmy Mal-Pol byli otwarci na nasze sugestie i propozycje, co do poszczególnych funkcji systemu. Co więcej, sami również zgłaszali swoje pomysły na to, jak powinny wyglądać konkretne elementy przygotowywanego dla nich rozwiązania. Wykorzystanie metodyki zwinnej pozwoliło na bieżące testowanie i modyfikowanie poszczególnych konfiguracji i pomysłów na efektywną obsługę procesów, dzięki czemu prace przy projekcie przebiegały naprawdę dynamicznie. Przyczyniło się to do sukcesu projektu wdrożeniowego, który zakończył się w terminie i przyniósł oczekiwane rezultaty.

Udana realizacja tego projektu zaowocowała kolejnym, tym razem w obszarze zarządzania personelem. Przygotowania do wdrożenia już trwają.

Powrót do listy artykułów