Zwinne wdrożenie w kluczowym obszarze

Kontrola nad finansami i księgowością to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Obszar ten ma dla firm znaczenie strategiczne, dlatego zarządzanie nim w sposób właściwy jest tak ważne. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę przedstawiciele firmy Mal-Pol, poszukując rozwiązania do zarządzania finansami i księgowością.

Mal-Pol to drukarnia specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Funkcjonuje na rynku od 1993 roku, stale rozwijając swoją działalność m. in. rozszerzając park maszynowy oraz tworząc profesjonalne studio graficzne.

Firma poszukiwała partnera, który nie tylko zaprojektuje sprawnie funkcjonujące rozwiązanie, ale przede wszystkim dostosuje je do specyfiki jej działania. Zaproponowaliśmy realizację projektu w metodyce zwinnej, która umożliwia bieżące dostosowywanie założeń projektu do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasza propozycja została pozytywnie odebrana przez firmę Mal-Pol, więc przystąpiliśmy do realizacji projektu.

Pracownicy firmy Mal-Pol byli otwarci na nasze sugestie i propozycje, co do poszczególnych funkcji systemu. Co więcej, sami również zgłaszali swoje pomysły na to, jak powinny wyglądać konkretne elementy przygotowywanego dla nich rozwiązania. Wykorzystanie metodyki zwinnej pozwoliło na bieżące testowanie i modyfikowanie poszczególnych konfiguracji i pomysłów na efektywną obsługę procesów, dzięki czemu prace przy projekcie przebiegały naprawdę dynamicznie. Przyczyniło się to do sukcesu projektu wdrożeniowego, który zakończył się w terminie i przyniósł oczekiwane rezultaty.

Udana realizacja tego projektu zaowocowała kolejnym, tym razem w obszarze zarządzania personelem. Przygotowania do wdrożenia już trwają.

Powrót do listy artykułów