Badanie firm produkcyjnych: Potencjał systemów ERP w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Branża produkcyjna bardzo mocno odczuwa sytuację, która obecnie ma miejsce na rynku. Kryzys, zerwane łańcuchy dostaw, braki surowców – to problemy, z którymi muszą się na co dzień mierzyć. Wielu przedsiębiorców, szukając ich rozwiązania, zwróciło się w stronę narzędzi IT. Sente pod patronatem MyERP i ERPview prowadzi badanie: „Potencjał systemów ERP w budowaniu przewagi konkurencyjnej”. 

Cel i forma badania

Badanie jest prowadzone w formie anonimowej ankiety. Składa się ona z 16 pytań, a odpowiedź na nie powinna zająć około 10 minut. Ankieta została stworzona z myślą zbadania wpływu wykorzystania rozwiązań IT na budowanie konkurencyjnej pozycji na rynku. Sprawdzamy, jakie potrzeby mają firmy z sektora produkcyjnego i w jaki sposób mogą osiągnąć zadowalające je efekty. 

Co zyskujesz, biorąc udział? 

Udział w badaniu zapewnia przedpremierowy dostęp do wyników oraz płynących z nich wniosków. Oprócz tego zyskujesz możliwość porównania swojej organizacji na tle konkurencyjnych firm. Wnioski mogą zainspirować Cię do wdrożenia nowych rozwiązań w firmie, a także pozwolą na to, by spojrzeć z innej perspektywy na prowadzony biznes. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety:

https://forms.gle/CqSjJD8fgHvAmixA6

Powrót do listy artykułów