Premiera publikacji: 28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej

Wdrożenie systemu ERP w każdej firmie to niemałe wydarzenie. Dla firm z branży produkcyjnej wiąże się ono z szeregiem pytań i wątpliwości wynikających ze specyfiki ich działalności. Na podstawie rozmów z naszymi klientami postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Tak powstała publikacja „28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej”.

Wszystko, o wdrożeniu ERP dla firmy produkcyjnej

Na łamach publikacji zebraliśmy wszystkie pytania, które powinieneś sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu ERP w firmie produkcyjnej. W naszym materiale nie ograniczyliśmy się natomiast jedynie do stworzenia ich listy. Wyjaśniamy w nim również, dlaczego akurat te kwestie są według nas ważne i omawiamy ich genezę. Bazując na naszym doświadczeniu zebraliśmy także rady, które mogą pomóc Ci zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest realizacja projektu wdrożeniowego.

Bez względu na to, czy stoisz obecnie przed wyborem pierwszego systemu ERP dla branży produkcyjnej, chcesz wymienić oprogramowanie, z którego aktualnie korzystasz, czy może przygotowujesz się już do uruchomienia – w materiale znajdziesz istotne dla siebie kwestie. 

Materiał do pobrania znajduje się tutaj: https://sente.pl/28-pytan-o-wdrozenie-systemu-erp-w-firmie-produkcyjnej/

Powrót do listy artykułów