Sente w raporcie Perspektywy ERP 2023

Perspektywy ERP to materiał stworzony przez ERP-View.pl. Podsumowuje on ubiegłoroczne działania dostawców rozwiązań, które wspomagają zarządzanie organizacją. Sente również znalazło się w raporcie. Ponadto zawiera przemyślenia na temat kierunków, w których rozwinie się oferta systemów ERP w bieżącym roku. 

Firmy biorące udział w raporcie

Perspektywy ERP 2023 to zestawienie wypowiedzi i spostrzeżeń ekspertów z firm dostarczających rozwiązania ERP. Można w nim znaleźć zarówno przedsiębiorstwa wiodące na rynku, jak i te mniej popularne. Każde z nich opublikowało w raporcie swój punkt widzenia na temat aktualnej sytuacji na rynku systemów informatycznych. 

Raport to także doskonała okazja do zapoznania się z najlepszymi dostawcami rozwiązań do optymalizacji procesów w firmie, jeśli jesteś na etapie wyboru pierwszego lub nowego oprogramowania. 

Sente w Perspektywach ERP 2023

Z ramienia Sente w tegorocznej edycji Perspektyw ERP wypowiedział się Jakub Czyżkowski, Partner Zarządzający. W materiale opowiada o tym, jak spowolnienie gospodarcze działa na przedsiębiorstwa, czy i dlaczego warto zainwestować w rozwiązania informatyczne w kryzysie, oraz jakie istnieją możliwości pozyskania środków na taki projekt. Opisuje także, czym charakteryzuje się odpowiedni dostawca systemu ERP. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Pobierz raport: 

https://erp-view.pl/perspektywy-erp-2023.html

Powrót do listy artykułów