Zaproszenie na webinar: Wdrożenie systemu ERP musi się zwrócić – jak obliczyć ROI z projektu?

W początkowej fazie projektu wdrożenia systemu ERP kluczowe jest wyliczenie ROI. Inwestycja w oprogramowanie, jak każda inna, powinna być dochodowa i przynieść organizacji konkretne korzyści. Czy możliwa jest sytuacja, w której nie da się obliczyć tego wskaźnika? Które obszary biznesowe generują największy zwrot z inwestycji po wdrożeniu systemu ERP? Jak robić to poprawnie tak, by otrzymać wiarygodną prognozę? Kto powinien być zaangażowany w projekt i uczestniczyć w obliczaniu wskaźnika zwrotu z inwestycji?

Na te i wiele innych pytań związanych z ROI projektu wdrożeniowego odpowiedzą eksperci, Wojciech Nowak, Partner Zarządzający oraz Konsultant rozwiązań biznesowych i IT w Sente oraz Marek Mac, CEO w myERP.pl. Webinar, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się już 18.05.2023 o godzinie 11:00.

Nie ma sensu robić wdrożenia ERP, które się nie zwraca

Wdrożenie systemu ERP musi się opłacać – to teza, która stoi za pomysłem organizacji naszego webinaru. Wierzymy, że wyliczenie ROI na początku projektu jest kluczowe dla jego powodzenia i opłacalności. Nie chcemy jednak skupiać się tylko na swojej perspektywie dostawcy ERP, więc do dyskusji zaprosiliśmy niezależnego konsultanta jako głos klientów, jak i osobę znającą perspektywy innych dostawców. O tym, w jaki sposób to robić, które obszary biznesowe generują najwyższe ROI po wdrożeniu i kto powinien być zaangażowany w projekt opowiedzą eksperci już 18.05.2023 o godzinie 11:00:

Wojciech Nowak
Konsultant rozwiązań biznesowych i IT z 20-letnim doświadczeniem. Ekspert w zakresie wdrożeń systemów ERP i WMS, których celem jest automatyzacja procesów w firmie, minimalizacja czynności powtarzalnych i wykorzystanie potencjału ludzi do rzeczy niestandardowych. Projektant wielu modułów ERP, odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami w ramach projektów mocno zindywidualizowanych/dedykowanych. Doświadczenie zdobyte w zarządzaniu firmą pomaga mu projektować lepsze rozwiązania dla Klientów. Aktualnie członek zarządu Sente odpowiedzialny za obszar wdrożeń i rozwoju biznesu.

Marek Mac
CEO w myERP.pl. Pasjonat systemów ERP, od lat związany z branżą. Przygodę zaczynałem od systemów Comarch, aktualnie zna większość dostępnych rozwiązań klasy ERP w Polsce. Odpowiedzialny za projekty po stronie dostawcy jak i po stronie klienta. Zawodowo związany z GPW oraz Forex.

Zarejestruj się na webinar >> https://sente.pl/jak-obliczyc-roi-z-wdrozenia-systemu-erp/

Powrót do listy artykułów