Sukces Tedmark: wpływ wdrożenia systemu ERP i WMS na rozwój firmy

Na pewno dane było Ci zastanawiać się, jakie realne efekty może przynieść wdrożenie systemu ERP i WMS w firmie. Nasz Klient, dystrybutor opakowań spożywczych, zdecydował się na ten krok i współpracę z nami. O rezultacie tego przedsięwzięcia Przemysław Tytro, Dyrektor Generalny w Tedmark opowiada w filmie „ERP i WMS dla handlu – jak działają w praktyce? Krótka wycieczka po firmie dystrybucyjnej”.

Efekty wdrożenia nowego systemu ERP i WMS

Nowe oprogramowanie umożliwiło firmie Tedmark płynną integrację procesów biznesowych, dzięki czemu działania odbywające się w organizacji są lepiej zsynchronizowane, a przepływ informacji uległ poprawie. W ten sposób dystrybutor zyskał pełną kontrolę nad wszystkimi operacjami, zoptymalizował koszty, zwiększył efektywność i uzyskał wsparcie w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. 

Wirtualny spacer po firmie handlowej

Sente zrealizowało film, w którym Jakub Czyżkowski, Partner Zarządzający w Sente, oprowadza widza po firmie handlowej naszego Klienta. W kilkunastominutowym materiale usłyszysz o wpływie nowych systemów na działanie przedsiębiorstwa i o korzyściach, które przyniosło wdrożenie rozwiązań ERP i WMS. Wirtualna wycieczka i wywiady z kluczowymi członkami organizacji przybliżają praktyczne działanie systemu i organizację pracy po jego implementacji w firmie handlowej. 

Film obejrzysz tutaj: 

https://youtu.be/EMhmBZjjx7g

 

Powrót do listy artykułów