Perspektywy ERP 2019: Cyfrowa transformacja w praktyce i biznesowa kooperacja partnerów

Szukając inspiracji do rozwoju każdego roku przyglądamy się temu, co zrobiliśmy w Sente, co wydarzyło się na rynku i jak spotkało się to z potrzebami oraz oczekiwaniami klientów. Na prośbę redakcji portalu ERP-view Jakub Czyżkowski podsumował 2018 rok i wskazał perspektywy, które będą determinowały rozwój rynku rozwiązań IT w 2019 roku.

Rynek otwiera się na transformację

Do tej pory pojęcie cyfrowej transformacji biznesu funkcjonowało na rodzimym rynku głównie w wymiarze teoretycznym. Coraz częściej spotykamy się jednak w rozmowach biznesowych z dużą świadomością wartości, jakie może wnieść wdrożenie tej koncepcji. Polskie firmy zaczynają poszukiwać systemów ERP, które pomogą im w implementacji cyfrowej transformacji w ich biznesie. Będzie to tendencja, która istotnie wpłynie na rozwój rozwiązań IT.

Współpraca dla lepszych efektów

W Sente, realizując projekty dla naszych klientów, skupiamy się na znalezieniu jak najlepszego sposobu na osiągnięcie celów biznesowych. Często okazuje się, że najlepszą drogą do ich realizacji jest zaproszenie do współpracy ekspertów i konsultantów specjalizujących się w obszarach, które nie są naszą domeną. W takiej sytuacji priorytetem jest dla nas sukces klienta. My skupiamy się na zarządzaniu procesami back-office za pomocą systemów ERP, WMS, CRM i POS, natomiast nasi partnerzy dostarczają kompetencji np. w obszarze optymalnego wyposażenia magazynów czy doradztwa logistycznego. Przewidujemy, że ta tendencja będzie jeszcze bardziej widoczna 2019 roku.

Cała publikacja Perspektywy ERP 2019 dostępna jest tutaj: https://erp-view.pl/perspektywy-erp-2019.html

 

Powrót do listy artykułów