Rozwój systemów IT

Nieograniczone możliwości rozwoju rozwiązań informatycznych wspierających wzrost efektywności w Twojej firmie.

System Teneum X

Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala budować przewagę w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym – system Teneum X. Zmiany w tak zaprojektowanym systemie mogą być dokonywane szybko, w miarę jak Twoja firma zmienia sposób działania – dopasowując się do rynku, na którym działa i wspierając ją na każdym etapie rozwoju.

Systemy dla liderów

Naszych Klientów łączą ambitne cele: stałe dążenie do osiągania ponadprzeciętnych wyników i nieustanny rozwój. Projektujemy rozwiązania dla firm świadomych wartości, jaką niesie za sobą rozwój systemu pozwalający na budowanie przewagi w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Wśród naszych Klientów są firmy, które podczas wieloletniej współpracy z Sente zwielokrotniły swoje przychody i osiągnęły pozycję liderów w swoich branżach.

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju rozwiązań

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. Rozwoju Biznesu

Elastyczność w podejściu

Wspólny cel

Wdrożenie systemu to często jedynie początek współpracy z naszymi Klientami. Elastyczność to dla nas nie tylko nieograniczone możliwości konfiguracji i rozwój rozwiązań, ale przede wszystkim podejście do współpracy. Czujemy się odpowiedzialni za powodzenie firm naszych Klientów – ich rozwój to nasz sukces.

Nieustanny wzrost

O niezawodność rozwiązań w firmach naszych Klientów dbamy w ramach zindywidualizowanej opieki serwisowej. W zależności od potrzeb i skali współpracy, może być ona realizowana w ramach standardowych zespołów serwisowych lub wydzielonych zespołów dedykowanych do obsługi określonej firmy.

Dedykowane zespoły konsultantów

Indywidualne podejście

Klienci, którzy korzystają z naszych usług od lat, cenią sobie współpracę opartą na partnerskich relacjach, dogłębnej znajomości prowadzonego przez nich biznesu i zaufaniu, popartym niezliczonymi przypadkami wspólnego radzenia sobie z wyzwaniami. Dla dynamicznie rozwijających się firm tworzymy dedykowane zespoły. W takim modelu grupa konsultantów i programistów pracuje tylko i wyłącznie dla jednego Klienta, całościowo zajmując się rozwojem i utrzymaniem jego dedykowanego systemu. To, nad jakimi obszarami się koncentrują zależy od kierunku, w jakim rozwija się biznes Klienta.

Dedykowane zespoły posiadają w Sente takie firmy jak:

  • lider wśród dystrybutorów artykułów BHP
  • międzynarodowa sieć odzieżowa ze 140 sklepami na terenie Polski
  • jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce
  • dystrybutor metali szlachetnych w Polsce i w Europie wschodniej

Przewaga w autorskiej technologii

Platforma Neos

Budowanie rozwiązań dla biznesu to nasza pasja. Jej realizacja wymaga niezawodnych narzędzi. W tym celu stworzyliśmy własną technologię budowania aplikacji biznesowych – Neos. To innowacyjne narzędzie kompleksowo wspiera zadania związane z budowaniem i utrzymaniem aplikacji biznesowych. Autorska technologia pozwala nam realizować najbardziej ambitne pomysły. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i wyzwań zbyt trudnych.

Od pomysłu do rozwiązania

Dzięki technologii Neos jesteśmy w stanie w ciągu kilkunastu minut przejść od pomysłu do prototypu, a w ciągu kilkunastu godzin do gotowego, już przetestowanego rozwiązania. System Teneum X może wymieniać dane z praktycznie każdym rozwiązaniem informatycznym. Dostęp do systemu może być realizowany z komputera stacjonarnego, terminala, a także za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Nasi Klienci mogą samodzielnie rozbudowywać system w sposób bezpieczny i skuteczny – otrzymują te same narzędzia, którymi posługują się nasi pracownicy.

Przykłady projektów

Mennica Wrocławska

Zarządzanie sprzedażą i dystrybucją metali szlachetnych

2x

krótszy czas obsługi klienta

RAW-POL

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

40%

mniejsze koszty składowania

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się