System Teneum – nowa odsłona rozwiązań Sente

Nieustannie rozwijamy systemy projektowane dla klientów. Wszystko po to, aby jak najlepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby i oczekiwania rynku. Dynamika otoczenia biznesowego, w którym działają nasi klienci, jest tak duża, że postanowiliśmy opracować nową wersję rozwiązań Sente. Prace trwały od kilku miesięcy, a w ich efekcie powstał nowy system – Teneum.

System Teneum to nowatorskie podejście do budowania rozwiązań klasy ERP, CRM, WMS, POS. To kolejny krok w ewolucji podejścia do projektowania i funkcjonowania systemu ERP w organizacji. Wiele systemów rozwiązań IT koncentruje się na obsłudze procesów. Obserwując szybko rozwijające się organizacje zauważyliśmy, że powtarzalne procesy to tylko część zdarzeń, które występują w codzienności firm. Z tego względu oprócz fundamentu, jakim są procesy, Teneum pozwala na zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami. System Teneum to kontynuacja doświadczeń Sente zdobytych przy projektowaniu i budowie dotychczasowego rozwiązania – systemu Sente S4. Wszystkie dotychczasowe obszary biznesowe, jakie były wspierane przez system Sente S4, są wspierane przez system Teneum. Jakie zmiany niesie za sobą Teneum?

Płynny przepływ pracy

Nowy, zupełnie od podstaw zaprojektowany obszar Workflow, pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wszystkich działań i spraw, jakimi powinien zająć się dany operator – niezależnie, jakiego obszaru ERP to działanie dotyczy. Integracja z kalendarzami pozwala na efektywne zarządzanie czasem pracy w sposób wygodny i ergonomiczny. Analizy przebiegu poszczególnych procesów czy spraw pozwalają na ocenę efektywności pracy organizacji i dają wiarygodny materiał do podejmowania decyzji o zmianach.

Szybki dostęp do każdej informacji

Aby szybciej realizować swoje zadania, operatorzy potrzebują błyskawicznego dostępu do informacji. Do tej pory wymagało to znalezienia określonej funkcji czy raportu w systemie i przeszukiwania dużych zbiorów danych. Dzisiejszy świat przyzwyczaił nas do błyskawicznego dostępu do informacji – wystarczy w jedno pole wyszukiwarki wpisać kluczowe hasła. Dokładnie tak działa Teneum. Szybki dostęp do informacji to funkcja wbudowana w samo jądro systemu. Aby dotrzeć do odpowiedniego dokumentu, kartoteki, raportu, zadania czy procesu, wystarczy użyć jednej wyszukiwarki. W zależności od zachowań i upodobań konkretnego użytkownika, system spersonalizuje wyniki wyszukiwania.

Doświadczenia użytkownika na pierwszym miejscu

Teneum to również nowoczesny interfejs użytkownika, zgodny z jego aktualnymi przyzwyczajeniami i najlepszymi praktykami UX. To mobilny dostęp do systemu – bez straty na jego funkcjonalności czy ergonomii pracy. Teneum posiada trójwarstwową architekturę, zapewniającą skalowalność i wydajność.

Plany rozwojowe

System Teneum bazuje na autorskiej technologii Neos. Zarówno warstwa technologiczna, jak i funkcjonalna projektowanych przez nas rozwiązań będzie systematycznie rozwijana. Nasi klienci mogą spodziewać się kolejnych, coraz to bardziej nowoczesnych i dostosowanych do zmieniających się realiów biznesowych rozwiązań.

Powrót do listy artykułów