Teneum X – nowa wersja rozwiązań Sente

Po wielu miesiącach prac, oddajemy w ręce naszych Klientów nową wersję naszych rozwiązań – Teneum X. Jest to nowatorskie oraz oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie klasy ERP, które jest w stanie samodzielnie wykryć rzeczywiste potrzeby użytkowników oprogramowania. Teneum X umożliwi tworzenie ,,szytego na miarę” oprogramowania, bez dodatkowych opłat oraz poświęcania dużej ilości czasu.

Workflow w Teneum X

Workflow to główny moduł Teneum X. W jednym miejscu skupia wszystkie zadania, którymi powinien się zająć użytkownik. System rejestruje powtarzalne czynności, tak by na podstawie ich analizy w przyszłości móc podpowiadać użytkownikowi dalsze kroki. Efektem wprowadzenia inteligentnych mechanizmów do modułu Workflow jest dostosowywanie się do indywidualnych zachowań, a także ograniczenie potrzeby ciągłej aktualizacji i modyfikacji systemu IT przez dostawcę IT.

Wsparcie dla firm handlowych i produkcyjnych

Tworząc Teneum X, zależało nam, aby stanowił on całościowe wsparcie w obsłudze procesów operacyjnych w firmach handlowych i produkcyjnych. Dzięki temu powstało kilka nowych modułów, które efektywnie wspierają procesy B2B oraz przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstwa. Planowanie zaopatrzenia, integracja kanałów sprzedaży B2B, zarządzanie procesami magazynowymi w technologii Android czy automatyzacja pracy biura obsługi klienta to tylko kilka procesów, które za pomocą wbudowanej sztucznej inteligencji pozwala na efektywne działanie przedsiębiorstwa. Zależy nam na systematycznym rozwoju, dlatego już teraz planujemy kolejne innowacje oraz aktualizacje systemu Teneum X, zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Więcej o systemie Teneum X: https://youtu.be/45LYo529AvU

Powrót do listy artykułów