Zwinne zarządzanie zdarzeniami nietypowymi

, efektywność, niezawodność – to cechy dobrze zorganizowanej firmy. Teneum to jedyne na rynku narzędzie oferujące tak kompleksowe podejście do zarządzania przepływem pracy, które jednocześnie posiada bogatą funkcjonalność ERP.

Korzyści, które nasi klienci cenią najbardziej:

  Jedna platforma do zarządzania wszystkimi zdarzeniami

  System workflow to centralne miejsce, w którym przetwarzane są wszystkie zdarzenia pojawiające się w organizacji. Dzięki temu rozwiązanie pozwala na zarządzanie przepływem pracy i zadaniami w całej firmie tak, aby niezależnie od złożoności organizacji, zapewnić najwyższą efektywność pracy.

  Elastyczność w procesach

  W zależności od specyfiki biznesu i charakteru pracy konkretnego zespołu zdarzenia nietypowe to od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń. Dlatego oprócz fundamentu, jakim są procesy, w Teneum możliwe jest zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami wzbogacone o elektroniczny obieg dokumentów.

  Nieograniczony przepływ informacji

  W systemie Teneum pracownicy księgowości, logistyki czy działu projektowego mają do dyspozycji funkcje dedykowane dla ich dziedzin pracy. Korzystają jednocześnie z jednego narzędzia do zarządzania przepływem pracy, dzięki czemu kolaboracja zespołów przebiega płynnie i szybko.

  Organizacja pracy własnej

  Panel Moje zadania gromadzi wszystkie aktywności związane z pracą konkretnej osoby. Organizacja pracy własnej jest intuicyjna i wygodna, niezależnie od ilości projektów, w które zaangażowana jest jedna osoba czy złożoności pracy, jaką wykonuje. Elektroniczny obieg dokumentów zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych plików.

  Wsparcie pracy grup roboczych

  System pozwala na planowanie zadań grup roboczych, zakładanie projektów, przypisywanie do nich zadań oraz przydzielanie ich do członków zespołów. Wszystkie aktywności mogą być komentowane i opatrywane załącznikami. Dzięki temu zespoły wspólnie pracują w nad poszczególnymi zadaniami, na bieżąco monitorując postępy.

  Intuicyjny obieg dokumentów

  Dokumenty trafiające do księgowości (np. faktury kosztowe) mogą być przypisane do dowolnej osoby w organizacji wraz z zadaniem (np. opisania faktury). Takie podejście zapewnia realne wsparcie codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Chcesz się dowiedzieć, jakie funkcje i moduły zawiera system Teneum w obszarze Workflow i dokumenty?

Sprawdź funkcjonalność

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu