Wdrożenia i rozwój systemów klasy ERP w Katowicach

Wspieramy rozwój i wzrost biznesu, wdrażając rozwiązania IT w firmach z całej Polski, w tym z Katowic.

Zwiększanie efektywności firm z Katowic i Śląska dzięki wdrożeniu dopasowanych rozwiązań IT

Systemy dla firm dystrybucyjnych, handlowych i produkcyjnych

Wszystkich Klientów, z którymi współpracujemy, łączą ambitne cele: ciągły rozwój, nieustanne dążenie do poprawy efektywności i osiągania ponadprzeciętnych wyników.

Projektujemy zintegrowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, którą się świadome wartości, jaką niesie za sobą transformacja cyfrowa. Wdrażane przez nas systemy pozwalają na osiąganie przewagi w dynamicznym otoczeniu biznesowym. Wśród naszych Klientów są przedsiębiorstwa, które dzięki wieloletniej współpracy z nami wielokrotnie zwiększyły swoje przychody i osiągnęły pozycję liderów w swoich branżach.

Projektujemy i wdrażamy systemy ERP w Katowicach, które pomagają osiągać cele i zwiększać wydajność operacyjną. Oferujemy rozwiązania IT idealnie dopasowane do specyfiki firm dystrybucyjnych, handlowych i produkcyjnych. Wspieramy naszych Klientów w wyznaczaniu i osiąganiu celów biznesowych zwiększających potencjał organizacji.

Systemy ERP wdrożone w Katowicach

Wdrożenie systemu ERP u czołowego dystrybutora akcesoriów biurowych

Wdrożenie zaawansowanego systemu ERP u lidera dystrybucji artykułów biurowych pozwoliło znacząco skrócić czas kompletacji zamówień i usprawnić procesy magazynowe poprzez zapewnienie pełnej identyfikowalności towarów.

Wdrożenie ERP pozwoliło skonsolidować obieg dokumentacji całej organizacji. Wykorzystane zostały m.in. tzw. wyróżniki na kontach, dzięki którym w łatwy sposób można identyfikować miejsca powstania kosztów.

Efekty wdrożenia systemu ERP w Katowicach

Rozwiązania ujednoliciło i uporządkowało informacje z różnych działów firmy oraz umożliwiło centralne zarządzanie bazą danych.

Efektami wdrożenia systemu ERP w firmie dystrybuującej materiały biurowe są:
– 6-krotnie krótszy czas kompletacji zamówień,
– 10-krotne rozszerzenie bazy produktów bez konieczności zmiany powierzchni magazynu,
– zredukowanie liczby magazynów z 10 mniejszych do 1 centralnego.

Konsultanci systemów ERP w Katowicach

Sprawdzeni konsultanci

Zespół Sente składa się obecnie z prawie 200 osób – specjalistów, konsultantów i architektów. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, a oddziały w Rzeszowie, Poznaniu i Starachowicach. Realizujemy wdrożenia systemów ERP na terenie całej Polski, także w Katowicach.

Skuteczny zespół

Mamy 20 lat doświadczenia, na które składa się ponad 100 projektów wdrożeniowych. W naszym portfolio mamy wdrożenia systemów ERP w Katowicach w przedsiębiorstwach z wielu branż. Nasze projekty realizujemy z klientami zajmującymi się działalnością handlową, dystrybucyjną i produkcyjną.

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu

Jak długo trwa wdrożenie systemu ERP w Katowicach?

Czas wdrożenia systemu ERP w Katowicach jest uzależniony od wielu kwestii. Niebagatelny wpływ na niego ma przygotowanie i zaangażowanie Klienta oraz posiadane przez firmę zasoby. Co więcej, czas wdrożenia zależy także od skali projektu, zakresu prowadzonych prac, skomplikowania procesów organizacji itd. Najczęściej, czas wdrożenia systemu ERP w Katowicach wynosi od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Czy Sente oferuje usługi serwisowe systemów ERP w Katowicach?

Usługi serwisowe systemów ERP w Katowicach są dostępne i polegają przede wszystkim na opiece nad rozwiązaniem w przypadku jego nieprawidłowego działania, a także wdrożeniach niezbędnych aktualizacji oraz dalszym rozwoju oprogramowania.

Z jakimi kosztami wiąże się wdrożenie systemu ERP w Katowicach?

Na początku współpracy z Klientem przeprowadzamy dogłębną analizę, która pozwala oszacować końcowy koszt wdrożenia systemu ERP. Na jego zakres, poza wyceną samego projektu, ma wpływ bardzo wiele czynników:
– koszty liczby dostępów,
– wybór sposobu wdrożenia systemu,
– koszt niezbędnej infrastruktury informatycznej,
– dodatkowe usługi, które zapewnia dostawca systemu ERP.
Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje wdrożenie systemu ERP w Katowicach, nie jest możliwa bez poznania szczegółowych oczekiwań konkretnego Klienta.

Jak przebiega wdrożenie systemu ERP w Katowicach?

Przeprowadzając wdrożenia systemów ERP w Katowicach, korzystamy z metodyk zwinnych. Stawiamy na ukierunkowanie na Klienta i jego specyficzne potrzeby. Projekt rozpoczynamy od wspólnego określenia celów, którymi następnie kierujemy się podczas całego procesu.

Czy system ERP wdrożony w Katowicach może być utrzymywany w cloude?

System ERP wdrożony w przedsiębiorstwie z Katowic może być udostępniany za pomocą chmury. Klientom oferujemy usługę Sente Cloud, która umożliwia korzystanie z naszych rozwiązań bez konieczności inwestowania środków w zakup sprzętu serwerowego czy licencji na oprogramowanie.

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

300%

Wzrost sprzedaży w kanale eCommerce

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

30%

wzrost wartości wysyłanych przesyłek

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się