Wdrożenia i rozwój systemów klasy ERP w Warszawie

Współpracujemy z Klientami z Warszawy, wdrażając rozwiązania IT wspierające rozwój i wzrost biznesu.

Zwiększanie efektywności firm dzięki dopasowanym rozwiązaniom IT

Systemy dla firm handlowych i produkcyjnych

Wszystkich naszych Klientów łączą ambitne cele: nieustanne dążenie do osiągania ponadprzeciętnych wyników i ciągły rozwój.

Projektujemy rozwiązania dla firm świadomych wartości, jaką niesie za sobą cyfrowa transformacja. Projektowane przez nas systemy pozwalają na budowanie przewagi w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Pośród naszych Klientów są firmy, które podczas wieloletniej współpracy z nami wielokrotnie zwiększyły swoje przychody i osiągnęły pozycję liderów w swoich branżach.

Oferujemy zaawansowane rozwiązania IT dopasowane do wyjątkowej specyfiki firm handlowych i produkcyjnych. Wdrażamy inteligentne systemy ERP w Warszawie, które pomagają osiągać cele i zwiększać wydajność operacyjną. Wspieramy Klientów w wyznaczaniu i realizacji celów biznesowych zwiększających potencjał organizacji.

Systemy ERP wdrożone w Warszawie

Rozwiązanie dla lidera branży automotive

Wdrożenie inteligentnego systemu ERP u jednego z naszych Klientów z branży automotive pozwoliło zintegrować pracę wykonywaną do tej pory przez różne działy firmy za pomocą kilku odrębnych rozwiązań.

Skala działania dystrybutora zajmującego się eksportem oraz importem towarów automotive wymusiła wdrożenie rozwiązań mających za zadanie przede wszystkim usprawnienie zarządzaniem łańcuchem dostaw. W efekcie skrócone zostały jednostkowe czasy realizacji zadań przez poszczególne osoby, a w kolejności działy firmy. Miało to wpływ na istotny wzrost wydajności całej organizacji.

Efekty wdrożenia systemu ERP w Warszawie

Automatyzacja dużej części działań, umożliwiła ich przyspieszenie oraz wyeliminowanie błędów. To z kolei spowodowało wzrost satysfakcji klientów ze współpracy z dystrybutorem. Operowanie na jednej bazie danych z oczywistych przyczyn skróciło czas potrzebny do tej pory na koordynację danych pochodzących z kilku programów czy powielanie dokumentacji (np. pomiędzy działem sprzedaży a księgowością).

Efektami wdrożenia systemu ERP u lidera z branży automotive z Warszawy są:

  • 5-krotnie krótszy czas przygotowywania wysyłek standardowych,
  • 10-krotnie krótszy czas przygotowywania wysyłek dla kluczowych klientów.

Konsultanci systemów ERP w Warszawie

Zaufani konsultanci

Zespół Sente to obecnie ponad 180 osób – specjalistów i konsultantów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a oddziały w Poznaniu, Rzeszowie i Starachowicach. Realizujemy wdrożenia systemów ERP na terenie całej Polski, również w Warszawie.

Doświadczony zespół

20 lat doświadczenia to ponad 100 zrealizowanych projektów, w których wspieraliśmy wzrost efektywności i rozwój w firmach w całej Polsce. Mamy na koncie wdrożenia systemów ERP w Warszawie w przedsiębiorstwach z bardzo wielu branż. Realizujemy projekty z klientami zajmującymi się handlem, dystrybucją i produkcją.

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

300%

Wzrost sprzedaży w kanale eCommerce

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

30%

wzrost wartości wysyłanych przesyłek

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się