Wdrożenia i rozwój systemów klasy ERP w Poznaniu

Od wielu lat współpracujemy z Klientami z Poznania, wdrażając rozwiązania IT wspierające cyfrową transformację i wzrost biznesu.

Zwiększanie efektywności firm dzięki dopasowanym systemom informatycznym

Rozwiązania dla firm handlowo-dystrybucyjnych i produkcyjnych

Wszystkich naszych Klientów łączą ambitne i długodystansowe cele: ciągłe poszukiwanie możliwości rozwoju i nieustanne dążenie do osiągania ponadprzeciętnych wyników.

Projektujemy i wdrażamy zaawansowane rozwiązania IT dla firm, które są świadome wartości, jaką niesie za sobą cyfrowa transformacja. Wiemy, jak skutecznie usprawnić procesy Twojej organizacji poprzez ich digitalizację. Systemy wdrożone u naszych Klientów, pozwalają na budowanie przewagi w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Pośród naszych Klientów są przedsiębiorstwa, które podczas wieloletniej współpracy z nami osiągnęły pozycję liderów w swoich branżach, wielokrotnie zwiększając swoje przychody.

Oferujemy rozwiązania informatyczne idealnie dopasowane do specyfiki przedsiębiorstw handlowo-dystrybucyjnych i produkcyjnych. Wdrażamy inteligentne systemy ERP w Poznaniu, które pomagają osiągać cele i zwiększyć wydajność operacyjną w Twojej firmie. Wspieramy naszych Klientów w realizacji celów biznesowych i projektów zwiększających potencjał efektywności organizacji.

Systemy ERP wdrożone w Poznaniu

Rozwiązanie dla lidera branży pożyczkowej z Poznania

Wdrożenie zintegrowanego systemu ERP w firmie Everest S.A. (właściciel marki Bocian Pożyczki) pozwoliło zunifikować pracę wykonywaną do tej pory przez różne działy za pomocą kilku odrębnych rozwiązań (finansowego, kadrowego i systemu działu operacyjnego).

Skala i model działania przedsiębiorstwa wymusiły wdrożenie nowego oprogramowania zbudowanego na jednej bazie danych i dostępnego za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Efekty wdrożenia systemu ERP w Poznaniu

Jednym z efektów jest skrócenie czasu księgowania dokumentów. Firma w każdym miesiącu księguje trzysta tysięcy operacji. Dzięki wdrożeniu udało się skrócić czas potrzebny do ich zarejestrowania ze stu dni roboczych do trzech godzin. Automatyzacja procesów umożliwiła nie tylko ich przyspieszenie, ale także wyeliminowanie błędów oraz możliwość sprawnej obsługi klientów przez sprzedawców terenowych.

Efektami wdrożenia systemu ERP w firmie Everest S.A. są:
– ponad 260 razy krótszy czas księgowania operacji każdego miesiąca,
– ergonomiczna praca w systemie 2 tysięcy sprzedawców.

Konsultanci i architekci systemów ERP w Poznaniu

Zaufani konsultanci

Zespół Sente to już ponad 180 osób – konsultantów, specjalistów i architektów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a oddziały w Poznaniu, Starachowicach i Rzeszowie. Realizujemy wdrożenia systemów ERP na terenie całej Polski, a oddział z Wielkopolski współpracuje z firmami z Poznania i okolic.

Doświadczony zespół

Przez 20 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 100 projektów wdrożeniowych, w których wspieraliśmy rozwój i wzrost efektywności w organizacjach na terenie całej Polski. Mamy na koncie wdrożenia systemów ERP w Poznaniu w firmach z bardzo wielu branż. Realizujemy projekty we współpracy z Klientami zajmującymi się dystrybucją, handlem i produkcją.

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

300%

Wzrost sprzedaży w kanale eCommerce

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

30%

wzrost wartości wysyłanych przesyłek

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się