Webinar: Transformacja magazynu i sprzedaży w B2B – jakie kwestie przemyśleć, planując wdrażanie zmian?

Z przeprowadzonego przez nas badania wynika, że 69% firm handlowych B2B planuje wdrożenie rozwiązań z zakresu transformacji cyfrowej w ciągu najbliższych 2 lat. Głównym obszarem, którego cyfryzacja jest wskazywana jako pilna, jest sprzedaż. Ta natomiast jest nierozerwalnie związana z magazynem.

Jak ocenić, jakiej skali rozwiązania e-Commerce B2B potrzebuje firma? W jaki sposób zorganizować procesy magazynowe w obliczu cyfrowej transformacji? Na te i wiele innych pytań związanych z tematem odpowiedzą eksperci podczas webinaru, który odbędzie się już 8 marca o godzinie 12:00.

Jak przeprowadzić cyfrową transformację magazynu i sprzedaży w B2B?

Kilka miesięcy temu, na podstawie wspomnianego już badania, opublikowaliśmy przewodnik zatytułowany „Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?”. Eksperci przybliżyli w nim m.in. temat przeprowadzania zmian w organizacji pracy zespołów handlowych celem zwiększania ich efektywności, poprawy wydajność procesów magazynowych i back-office oraz wyboru platformy e-Commerce B2B. Potrzeba pogłębienia wymienionych zagadnień zainspirowała nas do organizacji spotkania w formie panelu ekspertów.

Webinar poprowadzi Jakub Czyżkowski z Sente i w jego trakcie porozmawia z Krzysztofem Wieczorkiem (Project Managerem w Astra S.A.) i Markiem Kichem (CEO Satisfly).

Zapisz się na webinar, który odbędzie się 8 marca o godzinie 12:00 >> https://sente.clickmeeting.com/webinar-transformacja-magazynu-i-sprzedazy-w-b2b/register

Powrót do listy artykułów