Zaproszenie na webinar: Wszystko, co musisz wiedzieć na rok przed obowiązkowym wejściem KSeF

Choć Krajowy System e-Faktur funkcjonuje już od zeszłego roku dla chętnych, obowiązkowy stanie się dopiero w lipcu 2024 i dla wielu przedsiębiorców będzie to całkowita nowość. Zgodnie z założeniem, jego zadaniem jest uproszczenie i przyspieszenie rozliczania dokumentacji finansowo-księgowej. Fakt, że w przyszłym roku stanie się obligatoryjny dla wszystkich podatników VAT, budzi jednak wiele pytań i obaw.

Postanowiliśmy zebrać je wszystkie i wyczerpująco na nie odpowiedzieć – tak narodził się pomysł organizacji webinaru „Wszystko, co musisz wiedzieć na rok przed obowiązkowym wejściem KSeF”. Spotkanie odbędzie się już 14.06.2023 o godzinie 11:00, a z Państwem i z nami spotka się ekspert – doradca podatkowy, Mieczysława Szymańska z TaxAGroup.

Doradca podatkowy podpowie, jak przygotować swoje przedsiębiorstwo do obowiązkowego wejścia KSeF

Założeniem KSeF było uproszczenie i przyspieszenie rozliczania dokumentacji finansowo-księgowej. Mimo to, wprowadzenie systemu budzi wiele obaw i wątpliwości. Organizowane przez nas spotkanie ma na celu odpowiedzenie na pytanie: Jak przygotować swoje przedsiębiorstwo do obowiązkowego wejścia KSeF?

Podczas webinaru zostaną poruszone m.in. następujące kwestie:
– Czym jest i po co został wprowadzony Krajowy System e-Faktur?
– Jak wygląda korzystanie z tego rozwiązania i jak radzą z tym sobie przedsiębiorcy, którzy dobrowolnie korzystali z niego przez ostatni rok?
– Jakie zmiany do ustawy o KSeF wprowadziła aktualizacja z 15.03.2023?
– Jakie procedury trzeba wprowadzić, by dostosować się do nowych przepisów?
– W jaki sposób wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?

Swoją wiedzą dotyczącą Krajowego Systemu e-Faktur 14.06.2023 o godzinie 11:00 podzieli się:

Mieczysława Szymańska
Prawnik i doradca podatkowy. Menadżer w spółce doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Jest autorką publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi liczne kursy dla kandydatów na doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, notariuszy, komorników na terenie całego kraju. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich.

Zarejestruj się na webinar >> https://sente.pl/rejestracja-na-webinar-wszystko-co-musisz-wiedziec-na-rok-przed-obowiazkowym-wejsciem-ksef/

Powrót do listy artykułów