Zaproszenie na webinar: Wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym

Zwiększ efektywność i zredukuj ryzyko – poznaj korzyści wdrożenia ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym. Już 17.04.2024 o godzinie 12:00 weź udział w naszym kolejnym webinarze „Wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym”.

Szybko rozwijające się firmy z sektora MŚP potrzebują dopasowanych do potrzeb rozwiązań ERP i WMS, aby budować przewagę na konkurencyjnym rynku. Tradycyjne wdrożenia wiążą się jednak z wysokimi kosztami początkowymi, co może stanowić barierę dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw. Dowiedz się, jak zwiększyć efektywność w swojej firmie bez obciążania budżetu. Poznaj realne korzyści wdrożenia systemu ERP lub WMS w modelu subskrypcyjnym. 

Subskrypcyjne wdrożenie ERP i WMS – rewolucja w cyfryzacji MŚP

Dowiedz się, jak wdrożyć dopasowany do potrzeb system ERP lub WMS bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych. Wierzymy, że obniżanie bariery wejścia do świata dopasowanych rozwiązań IT jest naturalnym krokiem odpowiadającym na potrzeby i oczekiwania polskich firm. Podczas naszego webinaru:
– poznasz korzyści modelu subskrypcyjnego dla Twojej firmy,
– porównasz tradycyjny i subskrypcyjny model wdrożenia,
– dowiesz się, jak wdrożyć system ERP lub WMS nie obciążając budżetu.

O tym, jak wdrożenie oprogramowania informatycznego w modelu subskrypcyjnym może poprawić efektywność operacyjną przedsiębiorstwa, jednocześnie obniżając barierę wejścia do świata dopasowanych rozwiązań, opowie ekspert: Wojciech Nowak, Partner Zarządzający w Sente.

Zapisz się na webinar już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku zwiększenia efektywności swojej firmy: https://sente.clickmeeting.com/webinar-wdrozenie-erp-i-wms-w-modelu-subskrypcyjnym/register

Wydarzenie odbywa się pod patronatem: Logistics Manager, myERP.pl i ERP-view.pl.

Powrót do listy artykułów