Zaproszenie na webinar z doradcą podatkowym: E-Commerce na rynku międzynarodowym

Z jakimi uwarunkowaniami prawnymi wiąże się prowadzenie sprzedaży za granicą? W jaki sposób zmieniły się przepisy w ostatnim czasie? Co dla sprzedawców oznaczają WSTO i SOTI? Jakie są skutki realizacji sprzedaży za pośrednictwem platform internetowych? Czy trzeba uzyskać specjalną rejestrację dla celów sprzedaży e-Commerce?

Na te i wiele innych pytań związanych z prawnymi i podatkowymi aspektami sprzedaży zagranicznej i zarządzania oddziałami odpowie ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup – podczas webinaru, który odbędzie się już 27 października o godzinie 11:00.

Doradca podatkowy odpowie na pytania, które zadaje wielu sprzedawców e-Commerce

Sprzedawcy działający w branży e-Commerce mają wiele pytań i wątpliwości związanych z handlem międzynarodowym. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i o udzielenie odpowiedzi na nie poprosić eksperta. W tym celu do udziału w naszym wydarzeniu zaprosiliśmy Mieczysławę Szymańską, doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Spotkanie odbędzie się 27 października o godzinie 11:00.

Więcej na temat zaproszonego eksperta:

Mieczysława Szymańska – prawnik i doradca podatkowy. Menadżer w spółce doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Jest autorką publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi liczne kursy dla kandydatów na doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, notariuszy, komorników na terenie całego kraju. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich.

Webinar zakończy się sesją Q&A, dlatego jeśli odpowiedź na nurtujące Państwa pytania nie padnie, będzie można je zadać.

Więcej informacji na temat spotkania, agenda i rejestracja: https://sente.clickmeeting.com/webinar-e-commerce-na-rynku-miedzynarodowym/register

Powrót do listy artykułów