Premiera publikacji: Jak wdrożyć system ERP lub WMS w firmie, by projekt zakończył się sukcesem? Praktyczny przewodnik dla właścicieli, dyrektorów i managerów

W dzisiejszych czasach coraz więcej organizacji poszukuje rozwiązań mających na celu pomoc w skutecznej optymalizacji procesów, automatyzacji rutynowych zadań, czy integracji zewnętrznych narzędzi z używanymi w firmie programami. Wykorzystanie systemów klasy ERP i WMS to dobry sposób, aby osiągnąć te cele. Postanowiliśmy omówić zagadnienia związane z ich implementacją i zebrać je w jednym miejscu. W efekcie powstała publikacja pt. „Jak wdrożyć system ERP lub WMS w firmie, by projekt zakończył się sukcesem? Praktyczny przewodnik dla właścicieli, dyrektorów i managerów”.

Publikacja dla tych, którzy stoją przed wyborem oprogramowania biznesowego dla swojej firmy

Celem, który przyświecał nam podczas tworzenia tej publikacji, było dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat skutecznego wdrażania systemów ERP i WMS. W materiale znalazły się odpowiedzi na wszystkie kluczowe pytania, na które warto poznać odpowiedź planując taki projekt w swojej organizacji.

Odpowiedzi na wszystkie istotne przed wdrożeniem pytania

Niezależnie od tego, czy przed Twoją firmą pierwsze wdrożenie systemu ERP lub WMS, czy też planujesz wymianę obecnego oprogramowania na nowe, z pewnością zastanawiasz się nad wieloma kwestiami. Wątpliwości i obawy to naturalne uczucia przed tak dużym przedsięwzięciem, jakim jest implementacja powyższych rozwiązań.

W publikacji znajdziesz odpowiedzi m.in. na następujące pytania:
– Jak wybrać właściwego dostawcę systemu ERP lub WMS?
– W jaki sposób i dlaczego warto definiować cele wdrożenia systemu?
– Jakie moduły i funkcje wybrać, aby nowy system spełniał potrzeby firmy?
– O czym należy pamiętać przy analizowaniu wysokości budżetu?
– Jak zadbać o to, aby system pozostał bezpieczny i aktualny?

Pobierz publikację: https://sente.pl/publikacja-jak-wdrozyc-system-erp-lub-wms-w-firmie-by-projekt-zakonczyl-sie-sukcesem/

Udanego wdrożenia!

Materiał powstał pod patronatem My ERP, ERPview i Logistic Manager.

 

Powrót do listy artykułów