Rozwiązania IT

Elastyczne systemy klasy ERP | WMS | B2B. Projektujemy oraz wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne wspierające rozwój i wzrost efektywności w firmach naszych Klientów.

Wszystkie procesy biznesowe w jednym miejscu

Rozwiązania IT idealnie dopasowane do Twojej firmy

Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu to nasza specjalność. Współpraca z naszymi Klientami pokazała nam, że projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są najskuteczniejsze. Dlatego metodyka pracy, którą stosujemy, koncentruje się głównie na jak najbardziej efektywnej realizacji celów biznesowych – poprawie efektywności, usprawnieniu procesów biznesowych i podniesieniu wydajności pracy.

Wiemy, że każda firma ma indywidualny sposób działania. Największym ograniczeniem tradycyjnych systemów ERP jest trudność w dostosowaniu do unikalnego modelu biznesowego i zmieniającego się otoczenia biznesowego. Aby przełamać te ograniczenia stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala budować przewagę w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym – system Teneum X.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Cel biznesowy to podstawa

Rzeczywiste korzyści

Realizację każdego projektu zaczynamy od określenia jego rezultatu w postaci mierzalnej wartości biznesowej. Jest to dla nas oczywiste, że wdrożenie systemu ERP to inwestycja, która w określonym czasie ma na siebie zarobić.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Pewne efekty

Wspólnie z Klientami analizujemy specyfikę ich biznesu i definiujemy obszary, w których możemy osiągnąć najlepsze rezultaty. Dzięki temu cele biznesowe stawiane przed projektem są jasno zdefiniowane. Nawet najbardziej rozległy projekt, odpowiednio przeanalizowany, daje nam pewność, że osiągniemy stawiane przed nim cele.

Nie ma trudności nie do pokonania

System nerwowy firmy

W szybko rozwijających się firmach zdarzenia i działania nietypowe, które wykraczają poza z góry zdefiniowane procesy, stanowią nawet 80% całości. Często ich zarządzaniu służy poczta elektroniczna, notatki i kalendarze . Firmy sobie z tym radzą, ale nie mają możliwości integracji danych związanych z takimi zdarzeniami z innymi rozwiązaniami. My postanowiliśmy to zmienić.

Teneum X to jedna platforma do zarządzania wszystkimi zdarzeniami w organizacji. To jedyne na rynku narzędzie oferujące tak bogate i kompleksowe podejście do zagadnienia zarządzania przepływem pracy w grupach roboczych, oferujące tak różnorodne funkcjonalność jak system typu ERP czy CRM.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Optymalna metodyka wdrożeniowa

Wiemy, że tylko odpowiednio zaprojektowane rozwiązania IT pozwolą w pełni wykorzystać potencjał firm w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Specjalizujemy się w realizacji projektów, które przynoszą wymierne korzyści biznesowe. Nasi konsultancii łączą doskonałe umiejętności techniczne z rozległa wiedzą biznesową.

Analizując specyfikę firmy, jej klientów i uwarunkowań, wspólnie z Klientami określamy cele biznesowe projektu i wybieramy optymalną metodykę jego realizacji. W zależności od modelu biznesowego, celów i terminów projektu wdrożeniowego, prowadzimy prace w jednej z dwóch wykorzystywanych przez nas metodykach wdrożeniowych: kaskadową lub zwinną.

Sente Cloud

Sente Cloud to usługa, w której umożliwiamy naszym Klientom korzystanie z rozwiązań bez konieczności inwestowania środków w zakup sprzętu serwerowego czy licencji na oprogramowanie.

Nieograniczony dostęp

W modelu Cloud rozwiązania Teneum X są zainstalowana w chmurze, a użytkownicy mogą korzystać z nich przez internet za pomocą usług terminalowych Windows lub za pośrednictwem przeglądarek internetowych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

300%

Wzrost sprzedaży w kanale eCommerce

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

30%

wzrost wartości wysyłanych przesyłek

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się