Rozwijaj firmę mądrze, czyli Sente na kongresie ITCorner – UPGRADE’23

Rozwój firmy może stanowić prawdziwe wyzwanie. Jak wybrać odpowiednią strategię? Jak sterować zmianami, aby przedsiębiorstwo rozwijało się mądrze i dojrzale, gdy doświadczy pierwszej intuicyjnej fazy wzrostu? Odpowiedź na te pytania poznasz, biorąc udział w Kongresie Członków ITCorner – UPGRADE’23. 

Kongres Członków ITCorner – UPGRADE’23

Kongres UPGRADE’23 to trwające dwa dni wydarzenie, wypełnione merytorycznym programem i dynamicznymi dyskusjami dotyczącymi najważniejszych dla rozwoju biznesu obszarów. Event obejmuje tematy związane z konkurencyjnością polskiego IT, modelami wzrostu, wymaganiami przyszłości i talent managementu. Organizowany od 2017 roku kongres podzielony jest na różne panele, podczas których zgromadzeni eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia. Poza merytoryką Kongres oferuje też przestrzeń do networkingu i wymiany know-how z osobami z branży. To doskonała okazja, aby poznać innych liderów i porozmawiać z nimi o biznesie.

Sente na Kongresie

Tegoroczna edycja obejmuje temat konkurencyjności polskiego IT w zmieniającym się świecie. Wśród ekspertów panelu dyskusyjnego znalazł się także Marek Wesołek – CEO Sente, który razem  z Krzysztofem Habowskim (CEO RST Software Masters), Tomaszem Muterem (Wiceprezes Droids on Roids) i Karolem Popą (Business Coach Scaling UP) porozmawia na temat dojrzałego rozwoju firmy po pierwszej intuicyjnej fazie wzrostu. Wydarzenie odbędzie się 23-24.11.2023 we Wrocławiu

Bilety na wydarzenie kupisz tutaj: 

https://letsupgrade.pl/

 

Powrót do listy artykułów