Wdrożenie systemu workflow

pozwala efektywnie zarządzać przepływem pracy. Poznaj nasze realizacje, aby przekonać się, w jaki sposób współpracujemy z Klientami, jakie efekty osiągamy oraz jak wspieramy rozwój ich biznesu.

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Paweł Forystek

New Business Development Manager

Dowiedz się więcej o wdrożeniach workflow

Cel wdrożenia systemu workflow

Podstawowym celem wdrożeń systemu workflow jest monitorowanie procesów i zarządzania pracą osób oraz zespołów w organizacji. Narzędzie pozwala kompleksowo zarządzać przepływem pracy i zadaniami w przedsiębiorstwie.

Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie systemu Teneum X z modułem workflow zyskują możliwość sprawnego i kompleksowego zarządzania przepływem pracy. Rozwiązanie pomaga im zarządzać zdarzeniami nietypowymi i prowadzić udaną współpracę pomiędzy zespołami.

Jakich korzyści z wdrożenia systemu workflow możesz się spodziewać?

  • Centralne miejsce do zarządzania wszystkimi zdarzeniami – system workflow stanowi platformę przetwarzającą wszystkie zdarzenia w przedsiębiorstwie. Dzięki temu pozwala na zarządzanie przepływem pracy i zadaniami w całej organizacji tak, by niezależnie od jej złożoności, nieustannie zapewniać najwyższą wydajność.
  • Płynny przepływ informacji bez żadnych ograniczeń – rozwiązanie zostało zaprojektowane w taki sposób, że pracownicy poszczególnych działów mają do dyspozycji funkcje dedykowane ich dziedzinie. Jednocześnie korzystają z jednego narzędzia do zarządzania przepływem pracy, co pozwala im szybko i płynnie wymieniać się potrzebnymi informacjami.
  • Wygodna organizacja pracy własnej – wdrożenie workflow pozwala na zebranie w jednym miejscu wszystkich zadań przypisanych do konkretnej osoby. Z pomocą systemu pracownik może szybko, intuicyjnie i wygodnie zarządzać pracą własną niezależnie od liczby czy złożoności projektów, w które jest zaangażowany.
  • Wsparcie organizacji pracy grup roboczych – system workflow zapewnia możliwość kompleksowego planowania i koordynowania zadań realizowanych przez grupy robocze. Rozwiązanie pozwala na zakładanie projektów, przypisywanie do nich konkretnych zadań oraz osób. 

Z jakimi kosztami wiąże się wdrożenie systemu workflow?

Na końcowy koszt wdrożenia systemu workflow, poza wyceną samego projektu rozwiązania, wpływa wiele czynników. Są to m.in.:

  • Sposób wdrożenia systemu – Saas (Software as a Service) lub On-premise.
  • Sposób licencjonowania i liczba dostępnych stanowisk – w zależności od tego czy będzie to zakup, leasing czy wynajem.
  • Zakup dodatkowych usług – np. zdalnego wsparcia technicznego.
  • Koszt zakupu dodatkowej niezbędnej infrastruktury informatycznej i urządzeń (np. serwerów).

Jeżeli chcesz poznać przybliżony koszt wdrożenia systemu workflow w Twojej firmie, wypełnij formularz-kalkulator.