Zaproszenie na webinar: Rozwiązania IT dla biznesu w dobie kryzysu – jak skutecznie przeprowadzić wdrożenie w niepewnych czasach?

Ostatnie lata obfitowały w różnego rodzaju kryzysy i idące za nimi wyzwania, od których oczywiście nie był wolny także świat biznesu. Czy w takich sytuacjach systemy informatyczne mogą być dla firm sposobem na poradzenie sobie z turbulencjami? Czy i jak zmienił się rynek IT po trudnych wydarzeniach ostatnich lat? Jak skutecznie przeprowadzić wdrożenie nowego oprogramowania biznesowego w organizacji w czasie kryzysu? Jakie działania podejmować przy wsparciu systemów IT w niepewnych czasach?

Na te i wiele innych pytań związanych z wdrożeniami rozwiązań informatycznych podczas turbulencji odpowiedzą eksperci – praktycy z firm wdrażających rozwiązania informatyczne i właściciel jednego z największych portali branżowych: Marek Kich (CEO w Satisfly) Marek Mac (CEO w myERP.pl) oraz Wojciech Nowak (Partner Zarządzający oraz Konsultant rozwiązań biznesowych i IT w Sente). Webinar, na który serdecznie zapraszamy odbędzie się już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

Panel ekspertów na temat roli rozwiązań IT podczas kryzysu pełen przykładów i case studies

W niepewnych czasach istnieją konkretne działania, które można podjąć w celu utrzymania swojego biznesu w dobrej kondycji. Czy należy do nich wykorzystanie systemów informatycznych? To zagadnienie będzie przedmiotem dyskusji podczas panelu ekspertów, na którym spotkają się praktycy z firm wdrażających oprogramowanie i właściciel jednego z największych portali branżowych. O tym, jak zmienił się rynek przez ostatnie lata, oraz czy i jakie działania można podejmować przy wsparciu systemów IT w przypadku kryzysów, zaproszeni goście porozmawiają już 27.09.2023 o godzinie 10:00.

Eksperci, którzy wezmą udział w wydarzeniu to:

Marek Kich – CEO w Satisfly, Konsultant e-Commerce i marketingu. Od ponad 12 lat pomaga firmom uruchamiać i rozwijać się w e-Commerce B2B / B2C, wspierając je od pierwszych pomysłów uruchomienia sprzedaży w sieci po skalowanie wyników. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się między innymi w autorskim podkaście Sztuka E-Commerce.

Marek Mac – CEO w myERP.pl. Pasjonat systemów ERP, od lat związany z branżą. Przygodę zaczynał od systemów Comarch, aktualnie zna większość dostępnych rozwiązań klasy ERP w Polsce. Odpowiedzialny za projekty po stronie dostawcy, jak i po stronie Klienta. Zawodowo związany z GPW oraz Forex.

Wojciech Nowak – Partner Zarządzający w Sente oraz Konsultant rozwiązań biznesowych i IT z 20-letnim doświadczeniem. Pełnił rolę projektanta rozwiązań dla Klientów opartych o system klasy ERP, WMS, POS i dedykowane rozwiązania informatyczne. Ekspert w zakresie wdrożeń systemu klasy WMS, specjalizujący się w automatyzacji procesu zarządzania pracą magazynu i podnoszeniem wydajności magazynierów. Aktualnie odpowiedzialny za relacje z kluczowymi Klientami firmy i realizację największych projektów wdrożeniowych.

Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze >> https://sente.pl/rozwiazania-it-dla-biznesu-w-dobie-kryzysu-jak-skutecznie-przeprowadzic-wdrozenie-w-niepewnych-czasach/

Powrót do listy artykułów