Zaproszenie na webinar: Wdrożenie ERP i WMS w subskrypcji – cyfryzacja bez bariery wejścia

Zwiększ efektywność swojej firmy i zredukuj ryzyko – zarejestruj się na nasz najbliższy webinar, aby poznać korzyści wdrożenia ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 o godzinie 12:00.

Subskrypcyjne wdrożenie ERP i WMS – dlaczego warto?

Szybko rozwijające się firmy z sektora MŚP potrzebują elastycznych i efektywnych rozwiązań ERP i WMS, aby zyskać przewagę konkurencyjną. Tradycyjne wdrożenia wiążą się jednak z wysokimi kosztami początkowymi, co może stanowić barierę dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw. 

Podczas naszego webinaru dowiesz się, jak wdrożenie w modelu subskrypcyjnym może obniżyć te koszty, umożliwiając Twojej firmie dostęp do zaawansowanych technologii bez dużych inwestycji początkowych.

Biorąc udział w webinarze:
– Dowiesz się, jak zminimalizować początkowe koszty wdrożenia dopasowanych rozwiązań ERP i WMS.
– Poznasz korzyści płynące z modelu subskrypcyjnego, który umożliwia uniknięcie dużych inwestycji początkowych.
– Dowiesz się, w jaki sposób definiować mierzalne cele biznesowe, które stoją za efektywnością wdrożenia w subskrypcji.
– Otrzymasz praktyczne wskazówki i porady od ekspertów.

O tym, w jaki sposób wdrożenie systemu informatycznego w modelu subskrypcyjnym może poprawić efektywność operacyjną przedsiębiorstwa, jednocześnie obniżając barierę wejścia do świata dopasowanych rozwiązań, opowiedzą eksperci: Wojciech Nowak, Partner zarządzający w Sente i Paweł Forystek, Konsultant biznesowy w Sente. Spotkanie poprowadzi Ewa Bednarz, Head of Marketing w Sente.

Więcej informacji i rejestracja na webinar: https://sente.clickmeeting.com/webinar-wdrozenie-erp-i-wms-w-subskrypcji-cyfryzacja-bez-bariery-wejscia/register

Wydarzenie odbywa się pod patronatem: Logistics Manager, myERP.pl i ERP-view.pl.

Powrót do listy artykułów