Wdrożenie systemu zarządzania personelem

pozwala efektywnie zarządzać kadrami. Poznaj nasze realizacje, aby przekonać się, w jaki sposób współpracujemy z Klientami, jakie efekty osiągamy oraz jak wspieramy rozwój ich biznesu.

Umów się na bezpłatną rozmowę i prezentację systemu.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu

Dowiedz się więcej o wdrożeniach systemu zarządzania personelem

Cel wdrożenia systemu zarządzania personelem

Najważniejszym celem wdrożenia systemu zarządzania personelem jest wydajna i skuteczna obsługa procesów kadrowo-płacowe w przedsiębiorstwie. Narzędzie musi nie tylko być dokładne i intuicyjne, ale też – co najważniejsze – zgodne z przepisami i wymogami prawnymi.

Jakich korzyści z wdrożenia systemu zarządzania personelem możesz się spodziewać?

  • Rekrutacja zawsze pod kontrolą – wdrożenie systemu do zarządzania personelem pozwala na łatwe przeszukiwanie kartotek kandydatów, dzięki ich automatycznemu gormadzeniu w jednym panelu. Do każdego kandytata zostają też przypisane informacje na temat stanowisk na jakie aplikował oraz wszystkie inne informacje dotyczące spotkań i kontaktów. 
  • Monitorowanie czasu pracy pracowników – dzięki wdrożeniu systemu do zarządzania personelem, Twoi pracownicy otrzymują dostęp do narzędzia kadrowego, za którego pomocą mogą ewidencjonować czas oraz zarządzać rozliczeniami i nieobecnościami. 
  • Bezbłędne naliczanie wynagrodzeń – narzędzie pozwala tworzyć i następnie edytować listę płac z uwzględnieniem: odprowadzanych składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, nieobecności, dodatkowych przepracowanych godzin oraz stałych składników zdefiniowanych przez użytkownika i innych dodatkowych potrąceń.
  • Portal pracownika – wdrożenie systemu zarządzania personelem wiąże się z możliwością udostępnienia pracownikom narzędzia do zarządzania swoimi danymi, planami urlopowymi, przeglądania umów i list płac. 
  • Bezbłędne rozliczanie delegacji – rozwiązanie pomaga sprostać wyzwaniu, które często powoduje wiele błędów i rodzi wątpliwości. Ewidencja wyjazdów służbowych i ich kosztów jest łatwa, szybka i intuicyjna. 

Z jakimi kosztami wiąże się wdrożenie systemu zarządzania personelem?

Na ostateczny koszt wdrożenia systemu zarządzania personelem, poza kwotą za sam projekt rozwiązania, wpływa wiele czynników. Należą do nich m.in.:

  • Wybór sposobu wdrożenia rozwiązania – Saas czy On-premise.
  • Wybór sposobu licencjonowania (leasing, wynajem lub zakup) oraz liczba dostępnych stanowisk.
  • Koszt dokupienia dodatkowych usług – np. dedykowanego zespołu serwisowego.
  • Koszt dokupienia dodatkowych niezbędnych urządzeń i rozbudowy infrastruktury informatycznej.

Jeżeli chcesz poznać przybliżony koszt wdrożenia systemu zarządzania personelem w Twojej firmie, wypełnij formularz-kalkulator.