Platforma e-Commerce B2B

Teneum pozwala skutecznie digitalizować sprzedaż, zachowując równowagę pomiędzy jej automatyzacją, a personalizacją doświadczeń klienta. W dobie cyfryzacji, efektywny kanał sprzedaży elektronicznej to podstawa.

Korzyści platformy e-Commerce B2B, które nasi klienci cenią najbardziej:

  Niższe koszty sprzedaży w B2B

  Skalowanie przychodów ze sprzedaży bezpośredniej realizowanej przez handlowców wiąże się z istotnym zwiększeniem kosztów. Wykorzystanie platformy e-Commerce B2B rozwiązuje ten problem. Więcej zamówień od większej liczby klientów nie wymaga angażowania dodatkowych zasobów.

  Dobrze wykorzystany potencjał sprzedawców

  Przygotowywanie ofert i obsługa zamówień klientów przez handlowców to niewykorzystywanie ich potencjału. Osobista wizyta przedstawiciela u każdego z klientów jest nie tylko nieefektywna kosztowo, ale – jak pokazały ostatnie miesiące – bywa po prostu niemożliwa. Platforma e-Commerce B2B przejmuje bieżącą obsługę zamówień, a sprzedawcy mogą skupić się na szukaniu nowych możliwości rozwoju biznesu.

  Integracja na poziomie biznesowym

  Pełna integracja platformy B2B z systemem ERP to pewność, że mechanizmy handlowe, które w nim obowiązują, będą zawsze spójne z kanałem sprzedaży elektronicznej. Rabaty, promocje, specjalne ceny, uprawnienia operatorów klienta, limity kupieckie – wszystko, co zostanie zdefiniowane w ERP, będzie wiernie odwzorowane w kanale e-Commerce B2B.

  Większe transakcje i nowi klienci

  Automatyczne reagowanie na zachowania klienta w czasie rzeczywistym pozwala zwiększać wartość zamówień. Promocje celowane, oferty okresowe dostosowane do pogody, sezonowości czy nadzwyczajnych okazji – to narzędzia, dzięki którym zmotywujesz klientów do większych zakupów. Dotrzesz też do nowych – platforma swoim zasięgiem obejmie wszystkie firmy z Twojej grupy docelowej, handlowiec fizycznie nie jest w stanie tego zrobić.

  Oferta dostępna 24/7

  System sprzedaży on-line jest zawsze dostępny dla klienta, a biuro obsługi, punkt sprzedaży lub handlowiec – niekoniecznie. Dzięki inteligentnym mechanizmom wyszukiwania i wiedzy o profilu klienta, platforma B2B będzie najbardziej spersonalizowanym i dyspozycyjnym kanałem sprzedaży w Twojej firmie.

  Wzrost efektywności pracy handlowców

  Platforma e-Commerce B2B to intuicyjne narzędzie pracy dla sprzedawców. Dostępny w rozwiązaniu panel handlowca pozwala standaryzować i planować pracę. Terminarz i szablony spotkań, dostęp do historii zamówień i płatności, możliwość tworzenia koszyków i analiz – wszystko, czego potrzeba do efektywnej realizacji czynności handlowych w jednym miejscu.

Chcesz się dowiedzieć, jakie funkcje zawiera platforma e-Commerce B2B?

Sprawdź funkcjonalność

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu