KONFERENCJA FUTUREMAN, czyli jak odnaleźć się w czasach technologicznej rewolucji

Coraz częściej mówi się, że XXI wiek to epoka robotów. Automatyzacja wkrada się wszędzie- widać ją na ulicach, w szkołach, w pracy, w przemyśle produkcyjnym. Jak w tym świecie odnajdzie się człowiek? Co zrobić, żeby nie przegrać walki z maszyną? Odzpowiedzi na te pytania będą poszukiwać prelegenci wydarzenia FUTUREMAN – wyjątkowej konferencji, która już w styczniu zawita do Wrocławia.

Konferencja futureman

Setki firm nie dostrzegają jeszcze faktu, że rewolucja technologiczna nadeszła. Analitycy biją na alarm. Już teraz szacunkowe analizy mówią, że w wyniku cyfrowej rewolucji ponad 500 mln ludzi straci pracę. Jakie umiejętności będą kluczowe w przyszłości? Jakie kompetencje będą poszukiwane, a jakie stracą na znaczeniu w wyniku rewolucji technologicznej? 

Na te pytania odpowiedzi szuka Think Tank Human 4.0 – fundacja wspierająca innowacyjne rozwiązania w zakresie industry 4.0 i nie tylko. W tym celu zaprosiła do Wrocławia 18 prelegentów, reprezentujących najróżniejsze dziedziny od psychologii, przez biznes po fizjoterapię. Dzięki nim temat człowieka przyszłości zostanie przedstawiony z kilku perspektyw – naukowej, biznesowej, teoretycznej i praktycznej. Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się między innymi Rafał Ohme, Nikolay Kirov, Wojciech Eichelberger, prof. Andrzej Milewicz, Marzena Jankowska, Radosław Drzewiecki czy prof. Andrzej Gładysz. Na konferencję zapraszają również inni znani mówcy, między innymi autor bestselleru – „Matematyka Zaufania”- Sebastian Kotow ( zobacz VIDEO )

Futureman

Już 11 stycznia uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji przywództwa przyszłości, poznać strategię transformacji fabryki 4.0 i zrozumieć zmiany technologiczne. Z kolei drugiego dnia cała uwaga skupi się na edukacji, psychologii i kompetencjach przyszłości. Dodatkowo zaplanowane są 3 bloki warsztatowe, które pozwolą na  wypróbowanie świeżo nabytych umiejętności w praktyce.

Video zapowiedź wydarzenia: LINK.

W sprzedaży dostępne są różne pakiety: wykładowe, warsztatowe oraz pakiet VIP. Ten ostatni umożliwia udział we wszystkich prelekcjach 1 i 2 dnia konferencji, udział we wszystkich warsztatach. Ponadto osoby wykupujące pakiet VIP dostają zaproszenie na specjalny bankiet dla dwóch osób oraz gratisowy pakiet na dzień II dla osoby towarzyszącej. Warto wziąć udział w konferencji z jeszcze jednego powodu:

Cały dochód z konferencji zostanie przekazany na wsparcie osób starszych i dzieci z domów dziecka.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: http://bit.ly/2L3jAIG

Oraz w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/646682129060138/ 

Komentarze (0)

Polecane artykuły

bg ROZWÓJ

20 lekcji biznesu na 20 urodziny Sente – cz.2

Jeżeli tylko to możliwe mierz efekty wszystkich swoich działań. Wyłącznie w ten sposób zorientujesz się, czy konkretne działania mają sens, przynoszą zamierzone rezultaty i zbliżają Cię do wytyczonych celów.

bg ROZWÓJ

20 lekcji biznesu na 20 urodziny Sente – cz.1

Pełna transparentność w firmie bardzo wzmacnia zaufanie pracownika do organizacji i buduje partnerską relację między firmą a pracownikiem. Dla mnie umiejętność dzielenia się informacją jest testem na dojrzałość organizacji.

bg ROZWÓJ

System ERP dla e-Commerce – jak może Ci pomóc?

Zadaniem systemów ERP obecnie, nie jest tylko wspomaganie zadań księgowych, sprzedażowych, itp. Ich najważniejszą rolą jest takie wsparcie firmy, by jak najefektywniej wykorzystywała zasób czasu, jakim dysponują jej pracownicy.

bg ROZWÓJ

Przemysł 4.0,

Technologia 5G i jej wpływ na Przemysł 4.0

Czy Przemysł 4.0 stanowi technologiczny fenomen naszych czasów? W jaki sposób jest powiązany z rozwojem sieci 5G? Jak będzie wyglądać nowoczesna produkcja?

bg ROZWÓJ

Zarządzanie magazynem przyprodukcyjnym - 3 pytania o organizację pracy

bg ROZWÓJ

Inteligentne systemy zarządzania - jak wykorzystać ich możliwości?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIŻĄCO.