KONFERENCJA FUTUREMAN, czyli jak odnaleźć się w czasach technologicznej rewolucji

Coraz częściej mówi się, że XXI wiek to epoka robotów. Automatyzacja wkrada się wszędzie- widać ją na ulicach, w szkołach, w pracy, w przemyśle produkcyjnym. Jak w tym świecie odnajdzie się człowiek? Co zrobić, żeby nie przegrać walki z maszyną? Odzpowiedzi na te pytania będą poszukiwać prelegenci wydarzenia FUTUREMAN – wyjątkowej konferencji, która już w styczniu zawita do Wrocławia.

Konferencja futureman

Setki firm nie dostrzegają jeszcze faktu, że rewolucja technologiczna nadeszła. Analitycy biją na alarm. Już teraz szacunkowe analizy mówią, że w wyniku cyfrowej rewolucji ponad 500 mln ludzi straci pracę. Jakie umiejętności będą kluczowe w przyszłości? Jakie kompetencje będą poszukiwane, a jakie stracą na znaczeniu w wyniku rewolucji technologicznej? 

Na te pytania odpowiedzi szuka Think Tank Human 4.0 – fundacja wspierająca innowacyjne rozwiązania w zakresie industry 4.0 i nie tylko. W tym celu zaprosiła do Wrocławia 18 prelegentów, reprezentujących najróżniejsze dziedziny od psychologii, przez biznes po fizjoterapię. Dzięki nim temat człowieka przyszłości zostanie przedstawiony z kilku perspektyw – naukowej, biznesowej, teoretycznej i praktycznej. Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się między innymi Rafał Ohme, Nikolay Kirov, Wojciech Eichelberger, prof. Andrzej Milewicz, Marzena Jankowska, Radosław Drzewiecki czy prof. Andrzej Gładysz. Na konferencję zapraszają również inni znani mówcy, między innymi autor bestselleru – „Matematyka Zaufania”- Sebastian Kotow ( zobacz VIDEO )

Futureman

Już 11 stycznia uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji przywództwa przyszłości, poznać strategię transformacji fabryki 4.0 i zrozumieć zmiany technologiczne. Z kolei drugiego dnia cała uwaga skupi się na edukacji, psychologii i kompetencjach przyszłości. Dodatkowo zaplanowane są 3 bloki warsztatowe, które pozwolą na  wypróbowanie świeżo nabytych umiejętności w praktyce.

Video zapowiedź wydarzenia: LINK.

W sprzedaży dostępne są różne pakiety: wykładowe, warsztatowe oraz pakiet VIP. Ten ostatni umożliwia udział we wszystkich prelekcjach 1 i 2 dnia konferencji, udział we wszystkich warsztatach. Ponadto osoby wykupujące pakiet VIP dostają zaproszenie na specjalny bankiet dla dwóch osób oraz gratisowy pakiet na dzień II dla osoby towarzyszącej. Warto wziąć udział w konferencji z jeszcze jednego powodu:

Cały dochód z konferencji zostanie przekazany na wsparcie osób starszych i dzieci z domów dziecka.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: http://bit.ly/2L3jAIG

Oraz w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/646682129060138/ 

Komentarze (0)

Polecane artykuły

bg ROZWÓJ

Przemysł 4.0,

Technologia 5G i jej wpływ na Przemysł 4.0

Czy Przemysł 4.0 stanowi technologiczny fenomen naszych czasów? W jaki sposób jest powiązany z rozwojem sieci 5G? Jak będzie wyglądać nowoczesna produkcja?

bg ROZWÓJ

Zarządzanie magazynem przyprodukcyjnym - 3 pytania o organizację pracy

bg ROZWÓJ

Inteligentne systemy zarządzania - jak wykorzystać ich możliwości?

bg ROZWÓJ
bg ROZWÓJ

inspiracje, zarządzanie,

Czy emocje pasują do biznesu?

Czy inteligencja emocjonalna nie ma znaczenia w relacjach biznesowych? Co, oprócz twardych umiejętności, przyczynia się do odniesienia sukcesu?

bg ROZWÓJ

inspiracje, systemy IT,

Kolejne szczyty do zdobycia

Firmy z branży IT nieustannie poszukują pracowników. Młodzi informatycy nie mają żadnego problemu ze znalezieniem zajęcia. Po jakimś czasie okazuje się jednak, że sama praca w zawodzie przestaje wystarczać. Czy życie “na etacie” może dawać spełnienie? Czy można wystrzec się rutyny? Jak pokierować swoją drogą zawodową, aby po kilku latach nie żałować?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIŻĄCO.