Osiągnij pozycję nr 1 w swojej kategorii

Zwiększ zadowolenie swoich klientów, automatyzując i przyspieszając obsługę zamówień w e-Commerce. Przygotuj swój e-sklep na duże wzrosty i bezpieczne skalowanie dzięki perfekcyjnie dopasowanym rozwiązaniom z zakresu ERP, WMS i OMS.

Najwyższy poziom obsługi klienta w e-Commerce

Dotrzymuj obietnic złożonych klientowi

Dostępność towaru, okazyjne ceny, wysyłka tego samego dnia – wszelkie obietnice, które składasz swojemu klientowi na platformie e-Commerce muszą mieć pokrycie w rzeczywistości. Rozwiązanie dla e-Commerce zarządza wszystkimi procesami operacyjnymi, które składają się na wiarygodność oferty prezentowanej klientowi, dbając o ich poprawność.

Komunikacja z klientem w jednym miejscu

Bieżące informowanie klienta o statusie jego zamówienia, szybkie reagowanie na pytania, zautomatyzowana obsługa zwrotów to podstawa w e-Commerce. Zintegrowane narzędzia BOK i CRM, w które wyposażony jest system Sente dla e-Commerce pomogą w dobrym zarządzaniu zgłoszeniami, budowaniu relacji z klientami i dosprzedaży kolejnych produktów.

Skontaktuj się z naszym ekspertem >>

Wsparcie działań marketingowych

Marketing automation, personalizacja doświadczeń zakupowych, zaawansowane programy lojalnościowe – wszystkie działania motywujące klienta do zakupów są w pełni wspierane przez system. Rozwiązanie dostarcza wszystkich potrzebnych danych i analiz w czasie rzeczywistym. Możliwość integracji systemu z narzędziami wspierającymi performance marketing daje nieograniczone możliwości rozwoju sprzedaży.

Rozwój w kierunku omnichannel

Rozwiązanie Sente dla e-Commerce dostarcza narzędzi pozwalających na zarządzanie pojedynczymi salonami sprzedaży lub siecią retail. System jest przygotowany do zarządzanie sprzedażą w modelu omnichannel. Jeśli e-sklep ma potencjał do rozwoju sprzedaży stacjonarnej, to rozwiązania Sente będą całościowo wspierać ten proces.

Szybka i bezbłędna realizacja zamówień

Pełna kontrola nad zamówieniami

System dla branży e-Commerce usprawnia zarządzanie całościową obsługą zamówień od momentu, w którym klient zdecyduje się na zakup, aż po obsługę posprzedażową. Rozwiązanie automatycznie wymienia dane z platformą sprzedażową, dostarczając zawsze aktualnych informacji o dostępności towarów.

Magazynuj jak chcesz

Własny magazyn, korzystanie z usług operatora logistycznego czy dropshippingu – nie ważne z jakiego modelu logistyki korzysta firma, system pozwala na obsługę wszystkich procesów w każdym z nich. Rozwiązanie pozwala zarządzać magazynem wysokiego składowania (WMS). Jest również gotowe na integrację z dowolnym systemem operatora logistycznego. System pozwala też na integrację z dostawcami i automatyczną obsługę zamówień pochodzących z dropshippingu.

Szybkie rozliczenia zwrotów

Rozwiązanie dla branży e-Commerce umożliwia błyskawiczną obsługę zwrotów od klientów. Automatyczna wymiana informacji między panelem BOK, systemem magazynowym i systemem firmy kurierskiej sprawia, że towar jest błyskawicznie wprowadzony ponownie do sprzedaży, a zwrot płatności na konto klienta odbywa się do kilku dni od odesłania zamówienia.

Przesyłka dobrze zapakowana

Optymalny sposób pakowania

Dobór rozmiaru kartonu czy rodzaju wypełnienia w zależności od ilości i rodzaju produktów w zamówieniu wymaga poświęcenia dodatkowego czasu przez pracownika i nie zawsze zapewnia optymalne wykorzystanie materiałów. System dla e-Commerce w pełni automatyzuje ten proces zapewniając, że każde zamówienie zostanie zapakowane w optymalny dla jego zawartości sposób.

Personalizacja doświadczeń

Pakowanie na prezent, dodatkowe materiały, personalizowane paczki – spełnienie oczekiwań klienta wymaga dokładności i precyzji. Rozwiązanie dla e-Commerce optymalizuje proces pakowania, dokładnie instruując pracownika jakie kolejne kroki powinien wykonać w trakcie przygotowywania przesyłki. Dzięki temu Twój klient otrzymuje paczkę zapakowaną dokładnie tak, jak oczekiwał, a Twoi pracownicy nie poświęcają dodatkowego czasu na bardziej wymagające przesyłki – system upraszcza i automatyzuje proces.

Elementy rozwiązania dla branży e-Commerce

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się

Przykłady projektów

QUIOSQUE

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

60%

sprzedaży z użyciem karty lojalnościowej

Twój Browar

Kompleksowy system zarządzający magazynem i e-commerce

60%

krótszy czas realizacji zamówień

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się