Nasi Partnerzy — Consulting

Nasze doświadczenie i wiedzę wzbogacamy o kompetencje zaufanych Partnerów biznesowych. To podejście sprawia, że nie nie ma dla nas wyzwań, którym nie moglibyśmy (razem z Partnerami) sprostać.

Business Tax Professionals to zespół certyfikowanych doradców podatkowych oraz specjalistów prawa podatkowego. Firma wspiera Klientów indywidualnych i biznesowych, o bardzo różnorodnych profilach działalności.

BinCode zajmuje się doradztwem biznesowym z obszaru logistyki i informatyki związanej z logistyką, firma również zajmuje się wsparciem procesów decyzyjnych w obszarze zarządzania towarem w sieciach dystrybucyjno-handlowych.

Allwins pomaga firmom zrozumieć czekające ich zmiany i jak najlepiej przygotować do transformacji cyfrowej.

Metroplan jest jednym z wiodących przedsiębiorstw doradztwa techniczno-projektowego. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i logistycznych

GoTechnologies jest doświadczoną firmą specjalizującą się w doradztwie strategicznym, transformacyjnym i informatycznym, koncentrując się na wykorzystaniu technologii IT w rozwoju przedsiębiorstw i start-upów.

QBICO jest wrocławską firmą, która od 2007 roku zajmuje się inżynierią danych. Projektuje, implementuje oraz wdraża rozwiązania z zakresu Business Intelligence, hurtowni danych i systemów raportowych.

Szkolenia biznesowe i digital consulting wzmacniające rozwój organizacji – to usługi, które świadczy od 2005 roku....

IT Business Consulting Experts sp. z o.o. zajmują się obsługą infrastruktury IT, co dokładnie? Przygotowują podstawy...

IDEACTO to agencja UX&CRO z 14-letnim doświadczeniem. Specjalizują się w eCommerce. Dotychczas zrealizowali 400+ projektów i...

Itmation to największy hoster systemów ERP w Polsce. Ta wrocławska marka oferuje hosting chmurowy stworzony na miarę potrzeb współczesnych aplikacji biznesowych, a jej klientami są przede wszystkim producenci oprogramowania ERP i CRM oraz partnerzy wdrożeniowi. Itmation jest partnerem Sente od 2016 roku, a owocem tej współpracy jest kilkanaście udanych wdrożeń o różnej skali w oparciu o środowisko wirtualne.

TaxAGroup to polska kancelaria podatkowa, oferującą najwyższą jakość obsługi oraz relacyjne podejście do pracy z Klientem

AKAT Consulting zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym, szkoleniami dla firm oraz pozyskiwaniem różnego rodzaju finansowania.