Analityka biznesowa

i podejmowanie na podstawie wiarygodnych danych to podstawa efektywnego zarządzania firmą. Dzięki systemowi Teneum tworzenie wielowymiarowych analiz i zaawansowane raportowanie staje się szybkie, intuicyjne i skuteczne.

Korzyści, które nasi klienci cenią najbardziej:

  Biznes pod kontrolą

  Mechanizmy monitorowania sytuacji firmy pomagają skupić uwagę na kluczowych z perspektywy przedsiębiorstwa kwestiach, które w danym momencie wymagają szybkiej interwencji. Wszystkie nietypowe i odbiegające od normy zdarzenia sa wychwytywane z wyprzedzeniem, dzięki czemu możliwa jest ich ocena i zaplanowanie właściwych działań.

  Raportowanie w czasie rzeczywistym

  System Teneum pozwala na tworzenie zaawansowanych raportów dotyczących każdej sfery działalności przedsiębiorstwa. Dostęp do danych z różnych obszarów biznesowych przedsiębiorstwa jest prosty i szybki, co umozliwia zestawianie danych w dokładnie taki sposób, jaki w danym momencie jest najbardziej potrzebny.

  Pewne zarządzanie kosztami

  Dzięki możliwości śledzenia kosztów i ich szczegółowej analizie, zespół zarządzający może systematycznie wprowadzać działania ograniczające wydatki. To prowadzi do optymalizacji wykorzystywanych surowców, zdolności produkcyjnych, magazynów i innych zasobów organizacji, w celu poprawy wyników firmy.

  Zwinna ocena wyników

  System pozwala planować i analizować dane dotyczące realizacji budżetów dla poszczególnych zespołów i projektów w firmie. Zarząd firmy ma dostęp do bieżącej informacji dotyczącej wyników finansowych (controlling finansowy) i na tej podstawie może podejmować trafne decyzje finansowe.

  Analityka dobrana do potrzeb

  Podstawowe analizy, bardziej złożone zestawienia czy wielowymiarowa analityka dużych zbiorów danych - system Teneum sprawdzi się w każdej sytuacji. Rozwiązanie dostarcza gotowych analiz, umożliwia samodzielne tworzenie dedykowanych zestawień, jak i pozwala na integrację z zaawansowanymi narzędziami BI.

  Dostęp z każdego miejsca

  System Teneum wyposażony jest w dashboardy w wersji Web i Mobile. Takie rozwiązanie pozwala na bieżącą kontrolę nad wynikami przedsiębiorstwa w każdym miejscu i o każdej porze oraz szybkie interweniowanie, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Chcesz się dowiedzieć jakie funkcje i moduły zawiera system w obszarze Raportowanie i analizy?

Sprawdź funkcjonalność

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Marek Górecki

Head of Business