Największe firmy handlowe nie wyobrażają sobie obsługi klientów bez odpowiedniego

oprogramowania do sprzedaży on-line

. System Teneum pozwala skutecznie digitalizować sprzedaż, zachowując równowagę pomiędzy jej automatyzacją, a personalizacją doświadczeń klienta.

Korzyści, które nasi klienci cenią najbardziej:

  Komunikacja z klientem w jednym miejscu

  W sprzedaży internetowej ważna jest sprawna komunikacja z klientem, szybkie reagowanie na jego pytania i reklamacje. Zintegrowane narzędzia BOK (Biura Obsługi Klienta), w które wyposażony jest system Teneum pomogą zarządzaniu zgłoszeniami, ale również w dosprzedaży kolejnych produktów.

  Copywriting zintegrowany z magazynem i platformą B2C

  System Teneum sprawi, że ciągły napływ nowych produktów, ich opisywanie, katalogowanie, prezentowanie w różnych kanałach już nie będzie problemem. Zarządzanie cenami i promocjami w różnych witrynach – również.

  Oferta zawsze dostępna

  System do sprzedaży on-line jest zawsze dostępny dla klienta, a biuro – niekoniecznie. Dobre mechanizmy wyszukiwania i wiedza o profilu klienta pozwalą przygotować dla niego ofertę dużo szybciej i trafniej, niż robi to człowiek.

  Integracja z platformami sprzedażowymi

  Możliwość integracji systemu Teneum z dowolnymi platformami eCommerce to przewaga, która zdecydowanie usprawnia proces wymiany danych pomiędzy rozwiązaniami. System posiada drajwery integracyjne z najbardziej popularnymi systemami – takimi jak: Magento, PrestaShop, IAI.

  Motywowanie do większych zakupów w B2B

  Dedykowana platforma sprzedażowa B2B pozwala na lepsze i automatyczne reagowanie na zachowania klienta podczas budowania zamówienia. Promocje celowane, prognoza pogody w rejonie klienta, święta czy nadzwyczajne okazje – to dane, które mogą przyczynić się do zmotywowania klienta do realizowania większych zakupów.

  Bezpieczeństwo rozwoju

  Platforma B2B jako element jednego, zintegrowanego systemu daje pewność, że mechanizmy handlowe, jakie obowiązują w systemie ERP, będą zawsze tożsame z tymi w systemie sprzedaży elektronicznej. Rabaty, promocje, specjalne ceny, uprawnienia operatorów klienta, limity kupieckie – to wszystko jest spójne z kanałem off-line.

Chcesz się dowiedzieć, jakie funkcje i moduły zawiera system Teneum w obszarze Sprzedaż internetowa?

Sprawdź funkcjonalność

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu