Precyzyjne planowanie

i harmonogramowanie, optymalizacja polityki zakupowej i pełna kontrola kosztów to fundamenty działania firmy produkcyjnej. System Teneum usprawnia zarządzanie procesami wytwórczym i dostarcza przekrojowych informacji o przebiegu produkcji.

Korzyści, które nasi klienci cenią najbardziej:

  Pełne wykorzystanie zasobów

  Możliwość zwiększenia mocy produkcyjnych poprzez zoptymalizowane zarządzanie produkcją, bez konieczności zwiększenia zatrudnienia. Taki efekt można uzyskać dzięki systemowi Teneum, wspierającemu efektywne wykorzystanie maszyn i czasu doświadczonych pracowników.

  Maksymalna efektywność

  Rozwiązanie zwiększa wydajność pracy i usprawnia przepływ informacji między pracownikami firmy. Czas, który dotąd był poświęcany na wpisywanie danych, może zostać zaoszczędzony dzięki jednorazowemu wprowadzeniu informacji np. za pomocą skanowania kodów.

  Planowanie w punkt

  Wiedza na temat zdolności produkcyjnych oparta na rzetelnej informacji pomaga usystematyzować planowanie produkcji. Przekłada się to na skrócenie terminu realizacji zleceń, zwiększenie mocy produkcyjnych i bardziej efektywne zarządzanie produkcją.

  Optymalizacja wykorzystania surowców

  Analiza ilości surowca potrzebnego do realizacji bieżących zamówień i posiadanych zapasów pozwala zoptymalizować wykorzystanie materiału. Dzięki informacjom zgromadzonym w systemie, zamówienia niezbędnego surowca są zgodne z bieżącym zapotrzebowaniem.

  Proces pod kontrolą

  System gwarantuje dostęp do bieżących informacji o przebiegu produkcji, które wspierają podejmowanie decyzji niezbędnych w poprawnym funkcjonowaniu firmy. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji wymagającej szybkiej reakcji na niespodziewane zdarzenia.

  Integracja z ekosystemem produkcyjnym

  System Teneum integruje się z dowolnymi urządzeniami i systemami, wspierającymi funkcjonowanie przedsiębiorstwa produkcyjnego. Obustronna wymiana danych w czasie rzeczywistym pozwala w pełni korzystać z możliwości wszystkich rozwiązań.

Chcesz się dowiedzieć, jakie funkcje i moduły zawiera system Teneum w obszarze Zarządzanie produkcją?

Sprawdź funkcjonalność

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu