fbpx

Zapraszamy na IV Kongres Dyrektorów E-commerce

Ponad 15 godzin zajęć merytorycznych, dwie imprezy, sesje networkingowe, sesje techniczne – to wszystko wydarzy się już w maju we Wrocławiu podczas IV Kongresu Dyrektorów E-commerce.

Dla praktyków e-biznesu

Kongres Dyrektorów E-commerce już po raz czwarty zjednoczy najważniejsze osoby w branży. Kongres to przestrzeń do dzielenia się wiedzą, rozmów i analiz rynku. Wydarzenie organizowane jest od 3 lat i cieszy się coraz większą renomą.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-26 maja br. w DoubleTree by Hilton we Wrocławiu. Strategie rozwoju e-commerce, to motyw przewodni tegorocznego kongresu. Będzie on stanowił punkt wyjścia do dyskusji na temat różnych aspektów planowania wzrostu sprzedaży. Program wydarzenia obejmuje najważniejsze elementy prowadzenia biznesów on-line: organizację i logistykę, performance marketing, automatyzację i aspekty technologiczne oraz ekspansję zagraniczną. Agenda to prawie 20 godzin prelekcji, dyskusji oraz prezentacji case studies i dwie imprezy networkingowe.

kongres dyrektorów ecommerce

Wymiana wiedzy i doświadczenia

Obecnie zaproszenia na wydarzenia i konferencje otrzymujemy niemal codziennie. Co wyróżnia Kongres Dyrektorów? Fakt, że wszyscy prelegenci, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży e-handlu. Wydarzenie zgromadzi specjalistów z takich firm jak: Leroy Merlin, Decathlon, IKEA Polska, Volkswagen Group Polska, Credit Agricole i wielu innych.

Na kongresowej scenie wystąpi 34 prelegentów, między innymi:

Michał Leszek – współwłaściciel i dyrektor marketingu firmy Lechpol, twórca marki Kruger&Matz,
Jakub Gierszyński – Dyrektor e-commerce w Dacathlon,
Wojciech Tomaszewski – Dyrektor Marketingu i E-commerce w ANSWEAR.com,
Paweł Wróbel – E-commerce Director EU w DUKA,
Rafał Owczarek – Dyrektor Projektów Strategicznych – Multimedia Polska.

Kongres jest dedykowany właścicielom, dyrektorom oraz managerom sieci handlowych, sklepów internetowych, sieci retail i innych osób prowadzących sprzedaż wielokanałową.

Zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Unity. Zostaliśmy partnerem Kongresu, dlatego z największą przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa. Spotkajmy się, porozmawiajmy, zainspirujmy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://kongresecommerce.pl/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane artykuły

bg ROZWÓJ

Przemysł 4.0,

Technologia 5G i jej wpływ na Przemysł 4.0

Czy Przemysł 4.0 stanowi technologiczny fenomen naszych czasów? W jaki sposób jest powiązany z rozwojem sieci 5G? Jak będzie wyglądać nowoczesna produkcja?

bg ROZWÓJ

Zarządzanie magazynem przyprodukcyjnym - 3 pytania o organizację pracy

bg ROZWÓJ

Inteligentne systemy zarządzania - jak wykorzystać ich możliwości?

bg ROZWÓJ
bg ROZWÓJ

inspiracje, zarządzanie,

Czy emocje pasują do biznesu?

Czy inteligencja emocjonalna nie ma znaczenia w relacjach biznesowych? Co, oprócz twardych umiejętności, przyczynia się do odniesienia sukcesu?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIŻĄCO.