Zapraszamy na IV Kongres Dyrektorów E-commerce

Ponad 15 godzin zajęć merytorycznych, dwie imprezy, sesje networkingowe, sesje techniczne – to wszystko wydarzy się już w maju we Wrocławiu podczas IV Kongresu Dyrektorów E-commerce.

Dla praktyków e-biznesu

Kongres Dyrektorów E-commerce już po raz czwarty zjednoczy najważniejsze osoby w branży. Kongres to przestrzeń do dzielenia się wiedzą, rozmów i analiz rynku. Wydarzenie organizowane jest od 3 lat i cieszy się coraz większą renomą.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-26 maja br. w DoubleTree by Hilton we Wrocławiu. Strategie rozwoju e-commerce, to motyw przewodni tegorocznego kongresu. Będzie on stanowił punkt wyjścia do dyskusji na temat różnych aspektów planowania wzrostu sprzedaży. Program wydarzenia obejmuje najważniejsze elementy prowadzenia biznesów on-line: organizację i logistykę, performance marketing, automatyzację i aspekty technologiczne oraz ekspansję zagraniczną. Agenda to prawie 20 godzin prelekcji, dyskusji oraz prezentacji case studies i dwie imprezy networkingowe.

kongres dyrektorów ecommerce

Wymiana wiedzy i doświadczenia

Obecnie zaproszenia na wydarzenia i konferencje otrzymujemy niemal codziennie. Co wyróżnia Kongres Dyrektorów? Fakt, że wszyscy prelegenci, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży e-handlu. Wydarzenie zgromadzi specjalistów z takich firm jak: Leroy Merlin, Decathlon, IKEA Polska, Volkswagen Group Polska, Credit Agricole i wielu innych.

Na kongresowej scenie wystąpi 34 prelegentów, między innymi:

Michał Leszek – współwłaściciel i dyrektor marketingu firmy Lechpol, twórca marki Kruger&Matz,
Jakub Gierszyński – Dyrektor e-commerce w Dacathlon,
Wojciech Tomaszewski – Dyrektor Marketingu i E-commerce w ANSWEAR.com,
Paweł Wróbel – E-commerce Director EU w DUKA,
Rafał Owczarek – Dyrektor Projektów Strategicznych – Multimedia Polska.

Kongres jest dedykowany właścicielom, dyrektorom oraz managerom sieci handlowych, sklepów internetowych, sieci retail i innych osób prowadzących sprzedaż wielokanałową.

Zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Unity. Zostaliśmy partnerem Kongresu, dlatego z największą przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa. Spotkajmy się, porozmawiajmy, zainspirujmy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://kongresecommerce.pl/

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane artykuły

bg ROZWÓJ

20 lekcji biznesu na 20 urodziny Sente – cz.2

Jeżeli tylko to możliwe mierz efekty wszystkich swoich działań. Wyłącznie w ten sposób zorientujesz się, czy konkretne działania mają sens, przynoszą zamierzone rezultaty i zbliżają Cię do wytyczonych celów.

bg ROZWÓJ

20 lekcji biznesu na 20 urodziny Sente – cz.1

Pełna transparentność w firmie bardzo wzmacnia zaufanie pracownika do organizacji i buduje partnerską relację między firmą a pracownikiem. Dla mnie umiejętność dzielenia się informacją jest testem na dojrzałość organizacji.

bg ROZWÓJ

System ERP dla e-Commerce – jak może Ci pomóc?

Zadaniem systemów ERP obecnie, nie jest tylko wspomaganie zadań księgowych, sprzedażowych, itp. Ich najważniejszą rolą jest takie wsparcie firmy, by jak najefektywniej wykorzystywała zasób czasu, jakim dysponują jej pracownicy.

bg ROZWÓJ

Przemysł 4.0,

Technologia 5G i jej wpływ na Przemysł 4.0

Czy Przemysł 4.0 stanowi technologiczny fenomen naszych czasów? W jaki sposób jest powiązany z rozwojem sieci 5G? Jak będzie wyglądać nowoczesna produkcja?

bg ROZWÓJ

Zarządzanie magazynem przyprodukcyjnym - 3 pytania o organizację pracy

bg ROZWÓJ

Inteligentne systemy zarządzania - jak wykorzystać ich możliwości?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIŻĄCO.