Srebrny certyfikat Białej Listy dla Sente

Wrocławska firma Sente Systemy Informatyczne, twórca i dostawca zintegrowanego oprogramowania klasy ERP, otrzymała srebrny certyfikat programu promocji rzetelnego biznesu – Biała Lista za wiarygodność i rzetelność płatniczą w obrocie gospodarczym.

To już trzecie wyróżnienie przyznane spółce przez Wrocławską Izbę Gospodarczą, organizatora programu. W dwóch poprzednich edycjach (2006 i 2008) spółka otrzymała brązowe certyfikaty.

Cieszy nas bardzo, że po raz kolejny pozytywnie przeszliśmy weryfikację uprawniającą nas do udziału w Białej Liście. Dla nas oznacza to, że tym samym posiadamy niezbędne atrybuty wiarygodności i rzetelności, tak bardzo liczące się w nawiązywaniu nowych kontraktów handlowych – mówi Daniel Urban, prezes zarządu firmy Sente Systemy Informatyczne.

Srebrne certyfikaty przyznawane są przedsiębiorstwom, należącym od czterech lat w programie Białej Listy. Warunkiem przyznania certyfikatu jest pozytywne przejście szczegółowej kwartalnej kontroli dokumentów księgowych kandydata do programu.

Ponadto, firma nie może zalegać z płatnościami na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego. W tym roku po raz pierwszy w historii listy srebrne certyfikaty odebrało ponad 170 firm.

Biała Lista firm została stworzona w 2004 roku, by promować wiarygodne przedsiębiorstwa z całego kraju, które kierują się zasadami rzetelnego biznesu. Obecnie w gronie laureatów listy znajduje się 250 przedsiębiorstw. Gale podsumowujące bieżącą działalność programu obywają się dwa razy do roku – w Warszawie i we Wrocławiu.

Powrót do listy artykułów