System dla firm handlowych

musi być perfekcyjnie dopasowanym narzędziem, wspierającym działania biznesowe, pozwalającym rozwijać skrzydła i trwale podnosić przewagę konkurencyjną. Takim narzędziem jest system Teneum.

Korzyści, które nasi klienci cenią najbardziej:

  Prosta obsługa złożonych procesów handlowych

  Wszystkie informacje związane ze sprzedażą, gospodarką magazynową i zaopatrzeniem są gromadzone przez system, co pozwala na analizy i błyskawiczne reagowanie na potrzeby klientów.

  Cyfrowa transformacja handlu

  System Teneum pozwala elastycznie digitalizować proces relacji z klientem, od nawiązania współpracy, przez realizację zleceń, aż po obsługę posprzedażową.

  Zapewnienie dostępności towaru i realizacji obietnic

  Rozwiązanie dostarcza wiarygodnych informacji o stokach magazynowych, zleceniach w toku i dostawach. Zamówienia, blokady i rezerwacje pomagają zapanować nad towarem oraz kontrolować czy i do kogo może trafić dany produkt.

  Reklamacje i zwroty pod kontrolą

  System Teneum umożliwia sprawne przyjęcie zwrotów i reklamacji, zarówno od klientów, jak i spedytorów. Dzięki zaprojektowanym w systemie rozwiązaniom, pracownicy mogą szybko zidentyfikować zwrócony towar.

  Spedycja w pełni zintegrowana

  Dokumenty spedycyjne wysyłane są elektronicznie do systemów informatycznych spedytorów, a etykiety na paczki drukowane natychmiast. Pozwala to na wysyłkę towaru do klienta jeszcze tego samego dnia i eliminuje pomyłki.

  Obsługa sprzedaży wielokanałowej

  Rozwiązanie wspiera obsługę zamówień pochodzących z rożnych źródeł - sprzedaży bezpośredniej, platformy B2B czy marketplace. Dane na temat dostępności towarów są zawsze aktualne, a obsługa sprzedaży wielokanałowej maksymalnie uproszczona.

Chcesz się dowiedzieć, jakie funkcje i moduły zawiera system Teneum w obszarze Handel i dystrybucja?

Sprawdź funkcjonalność

Umów się na rozmowę z konsultantem biznesowym.

Piotr Krupiarz

Menadżer ds. rozwoju biznesu